Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada2021 spune:

In general am fost multumita(Accesorizze,Sabon,Cofetaria Armand,Salon Ena etc).Singura teapa pe care am luat-o a fost cu tigaia Dry Cooker care este o copie nereusita dupa cea origginala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

De la Accesorize si eu am foat multumita, in general pentru ca au multe locatii si le-am vizitat pe toate pana sa-mi aleg ce vroiam.

De la Optinova am fost dezamagita, am luat u n voucher de reducere de 200 lei la o pereche de ochelari de soare, iar cand am ajuns la magazine aveau o oferta mult mai buna la fata locului, reducere 50%. Pai daca luai o pereche de 700 lei din magazin, practic dadeai numai 350, dar daca imi foloseam voucherul la ea, plateam 500 o nebunie de oferta.

O alta dezmagire a fost "lenjeriipentrupat.ro", pe site aveau ceva care parea frumos, dar pozele erau total nereusite, nu se puteau mari sa vezi modelul clar, nici culorile. Initial mi-au spus sa le cer ce modele vreau si ei mi le aduc de la depozit, sa le vad. Am trimis mail...aproape o luna nu am primit nicio veste, m-am dus peste ei neanuntata si am reusit sa vad si sa iau o lenjerie. Imi spun ca pe cealalata o vor aduce si imi scriu pe mail...inca o luna de tacere. Inainte de expirarea voucerului ma duc iar la ei si ....surprize..surprize se mutasera, ii sun..cica nu le mai pputeti vedea, nu mai avem decat cateva lenjerii, evident din cele lucioase si cu flori si daca sunt nemultumita sa sun la Groupon sa-mi dea banii.
Nice talking to you.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Si eu ma declar multumita de Sabon (profesionisti)...
Si dintre site-urile de vouchere Zumzi imi par cei mai seriosi...

Ada2021 ti-am trimis un mesaj privat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:


Dcristinea, ce bine de review, ca tocmai ce voiam si eu sa iau un voucher pentru lenjerie.

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

De la Accesorize si eu am foat multumita, in general pentru ca au multe locatii si le-am vizitat pe toate pana sa-mi aleg ce vroiam.

De la Optinova am fost dezamagita, am luat u n voucher de reducere de 200 lei la o pereche de ochelari de soare, iar cand am ajuns la magazine aveau o oferta mult mai buna la fata locului, reducere 50%. Pai daca luai o pereche de 700 lei din magazin, practic dadeai numai 350, dar daca imi foloseam voucherul la ea, plateam 500 o nebunie de oferta.

O alta dezmagire a fost "lenjeriipentrupat.ro", pe site aveau ceva care parea frumos, dar pozele erau total nereusite, nu se puteau mari sa vezi modelul clar, nici culorile. Initial mi-au spus sa le cer ce modele vreau si ei mi le aduc de la depozit, sa le vad. Am trimis mail...aproape o luna nu am primit nicio veste, m-am dus peste ei neanuntata si am reusit sa vad si sa iau o lenjerie. Imi spun ca pe cealalata o vor aduce si imi scriu pe mail...inca o luna de tacere. Inainte de expirarea voucerului ma duc iar la ei si ....surprize..surprize se mutasera, ii sun..cica nu le mai pputeti vedea, nu mai avem decat cateva lenjerii, evident din cele lucioase si cu flori si daca sunt nemultumita sa sun la Groupon sa-mi dea banii.
Nice talking to you.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

voucher pt 2 persoane, meniu turcesc la Restaurant Capri - excelent
face toti banii!

Miha, mamica fericita de Rares si 21+ cu bebe Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Groupon are azi vad o oferta f buna la espressorul de la nescafe, pt amatoarele de cafea si nu numai, îl recomand, eu sunt dependenta si mai e o oferta la cercei cu Swarovski, f frumosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Raportez si eu experienta placuta cu COFETARIA ARMAND.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

cine voia produse sally hansen? E oferta pe coolbuy din nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

EU, EU, biiine ca mi-ai spus.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Am folosit voucherul la cofetaria Giorginio si am fost foarte multumita.

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput