Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Magazine, Produse, Servicii - EVALUARI

Experienta vouchere

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 14
ada2021
ada2021

Romania, bucuresti
183 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ada2021 un Mesaj Privat  Reply with Quote
In general am fost multumita(Accesorizze,Sabon,Cofetaria Armand,Salon Ena etc).Singura teapa pe care am luat-o a fost cu tigaia Dry Cooker care este o copie nereusita dupa cea origginala.

laura si ariana(20-02-2003)
Mergi la inceput

dicirstea

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
 Romania, bucurestiBUCURESTI
3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dicirstea  Trimite mesaj yahoo luidicirstea Adauga semn de carte la raspuns Trimite dicirstea un Mesaj Privat  Reply with Quote
De la Accesorize si eu am foat multumita, in general pentru ca au multe locatii si le-am vizitat pe toate pana sa-mi aleg ce vroiam.

De la Optinova am fost dezamagita, am luat u n voucher de reducere de 200 lei la o pereche de ochelari de soare, iar cand am ajuns la magazine aveau o oferta mult mai buna la fata locului, reducere 50%. Pai daca luai o pereche de 700 lei din magazin, practic dadeai numai 350, dar daca imi foloseam voucherul la ea, plateam 500 o nebunie de oferta.

O alta dezmagire a fost "lenjeriipentrupat.ro", pe site aveau ceva care parea frumos, dar pozele erau total nereusite, nu se puteau mari sa vezi modelul clar, nici culorile. Initial mi-au spus sa le cer ce modele vreau si ei mi le aduc de la depozit, sa le vad. Am trimis mail...aproape o luna nu am primit nicio veste, m-am dus peste ei neanuntata si am reusit sa vad si sa iau o lenjerie. Imi spun ca pe cealalata o vor aduce si imi scriu pe mail...inca o luna de tacere. Inainte de expirarea voucerului ma duc iar la ei si ....surprize..surprize se mutasera, ii sun..cica nu le mai pputeti vedea, nu mai avem decat cateva lenjerii, evident din cele lucioase si cu flori si daca sunt nemultumita sa sun la Groupon sa-mi dea banii.
Nice talking to you.

CAPRA CU 2 IEZI

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA; A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

VREM PE SKYJET!!
NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
A INCEPUT VOTAREA!

Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare
Mergi la inceput
geniest
geniest

Donator Andrei
 Romania, BUCURESTI
2017 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui geniest Adauga semn de carte la raspuns Trimite geniest un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu ma declar multumita de Sabon (profesionisti)...
Si dintre site-urile de vouchere Zumzi imi par cei mai seriosi...

Ada2021 ti-am trimis un mesaj privat..
Mergi la inceput

Delyutz

Romania, Bucuresti
393 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delyutz un Mesaj Privat  Reply with Quote

Dcristinea, ce bine de review, ca tocmai ce voiam si eu sa iau un voucher pentru lenjerie.

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

De la Accesorize si eu am foat multumita, in general pentru ca au multe locatii si le-am vizitat pe toate pana sa-mi aleg ce vroiam.

De la Optinova am fost dezamagita, am luat u n voucher de reducere de 200 lei la o pereche de ochelari de soare, iar cand am ajuns la magazine aveau o oferta mult mai buna la fata locului, reducere 50%. Pai daca luai o pereche de 700 lei din magazin, practic dadeai numai 350, dar daca imi foloseam voucherul la ea, plateam 500 o nebunie de oferta.

O alta dezmagire a fost "lenjeriipentrupat.ro", pe site aveau ceva care parea frumos, dar pozele erau total nereusite, nu se puteau mari sa vezi modelul clar, nici culorile. Initial mi-au spus sa le cer ce modele vreau si ei mi le aduc de la depozit, sa le vad. Am trimis mail...aproape o luna nu am primit nicio veste, m-am dus peste ei neanuntata si am reusit sa vad si sa iau o lenjerie. Imi spun ca pe cealalata o vor aduce si imi scriu pe mail...inca o luna de tacere. Inainte de expirarea voucerului ma duc iar la ei si ....surprize..surprize se mutasera, ii sun..cica nu le mai pputeti vedea, nu mai avem decat cateva lenjerii, evident din cele lucioase si cu flori si daca sunt nemultumita sa sun la Groupon sa-mi dea banii.
Nice talking to you.

CAPRA CU 2 IEZI

CE AM EU DE OFERIT

VREM PE SKYJET!!
A INCEPUT VOTAREA!

Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare
Mergi la inceput

SuperMami_1

Romania, Bucuresti
1137 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSuperMami_1 Adauga semn de carte la raspuns Trimite SuperMami_1 un Mesaj Privat  Reply with Quote
voucher pt 2 persoane, meniu turcesc la Restaurant Capri - excelent
face toti banii!

Miha, mamica fericita de Rares si 21+ cu bebe Vlad
Mergi la inceput

madau

Donator desprecopii.comDonator  Mos Nicolae 2011
7622 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui madau Adauga semn de carte la raspuns Trimite madau un Mesaj Privat  Reply with Quote
Groupon are azi vad o oferta f buna la espressorul de la nescafe, pt amatoarele de cafea si nu numai, Ól recomand, eu sunt dependenta si mai e o oferta la cercei cu Swarovski, f frumosi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar
filmuletze poznase 1 si 2

Editat de - madau on 29/11/2011 00:16:07
Mergi la inceput
geniest
geniest

Donator Andrei
 Romania, BUCURESTI
2017 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui geniest Adauga semn de carte la raspuns Trimite geniest un Mesaj Privat  Reply with Quote
Raportez si eu experienta placuta cu COFETARIA ARMAND.
Mergi la inceput

Delyutz

Romania, Bucuresti
393 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delyutz un Mesaj Privat  Reply with Quote
cine voia produse sally hansen? E oferta pe coolbuy din nou
Mergi la inceput

dicirstea

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011Donator  Sange
3435 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dicirstea  Trimite mesaj yahoo luidicirstea Adauga semn de carte la raspuns Trimite dicirstea un Mesaj Privat  Reply with Quote
EU, EU, biiine ca mi-ai spus.

CAPRA CU 2 IEZI

CE AM EU DE OFERIT

VREM PE SKYJET!!
A INCEPUT VOTAREA!

Mergi la inceput

aka

Donator desprecopii.comDonator Maria RubiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
1475 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am folosit voucherul la cofetaria Giorginio si am fost foarte multumita.

mami de Maria Cristina si Andreea Miruna

nu uitati sa ne votati aka1 si aka 2
Mergi la inceput
Pag. din 14 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com