Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

Tocmai m-am intors din we la Bran, voucher cumparat prin Groupon la Hotel Wolf1, acces spa nelimitat. fara probleme, recomand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Nu recomand Purple Gifts de pe Groupon...sunt fff neseriosi...eu am renntat la voucherul lor dupa ce mi-au dat mail (la vreo 3 saptamani distanta de momentul in care am achizitionat voucher-ul si le-am facut comanda, ca nu pot onora comanda mea ca nu mai au pe stoc lenjeriile de pat respective si ca imi vor trimite ei noua lor oferta si nici pe aia nu au trimis-o cand mentionasera in mail...deci fff neseriosi

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Koshiba spune:

Este de datoaria noastra a tuturor sa facem cunoscute toate experientele neplacute. In acest fel putem extirpa toti acesti excroci, sau neprofesionisti ai sectorului.
Am avut de-a face cu aproape toate site-urile de reduceri, atat ca si cumparator cat si ca ofertant, dar doar unul a depasit orice limita.
UNIQUE DEALS, respectiv Staicu Catalin Administrator, tipicul excroc roman care ne face de rusine cu brio atat aici in tara cat si afara daca ar profesa acolo.
Vouchere nerascumparate, atitudine aroganta/obraznica, fals in acte etc
Se implinesc 5 luni de cand trebuia sa imi returneze banii si tot imi da termene pe care nu le respecta.
va rog sa mentionati acest site si mai ales acest individ in toate feedback-urile negative din categoria Vouchere pe orice forum.
Pentru o Romanie civilizata, respectuoasa, europeana....
Cu multumiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Revin cu experiente noi:
Voucher pentru tatuaj la un salo pe la Delea Veche super oameni rezultatul ok impresie buna
Voucher pentru control si PAP la LiFe Medical(sau ceva de genul) Pe undeva pe la Timpuri noi.Condintii oribile,un apartament trasformat in clinica,un cabinet minuscul,m am dezbracat pe scaun,nici vorba de halat doar niste papuci uzati.Nu recomand.
Intrebarea mea este daca v ati luat vreodata voucher pentru vopsit si tuns.Vreau sa mi i au dar am intrat pe google sa verific respectivele saloane si toata lumea se plangea de ele .Nu am gasit nici unul cu recomandari ok.Poate imi spuneti voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuta_20 spune:

Mi-am cumparat si eu 2 produse cu reducere de pe Zumzi insa le-am returnat in 10 zile si am primit banii inapoi.Am luat un aparat antitantari si niste farduri.Aparatul nu stingherea tantarii in niciun fel,iar trusa era de f proasta calitate.Mi-am dat seama ca reducerea era fictiva,erau chiar scumpe.Dar au fost promti si mi-au rambursat integral valoarea,am ramas doar cu cheltuielile de rambursare cu posta,insa nesemnificative.Nu uitati ca,legal,putem sa rambursam produsul in 10 zile fara explicatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Si eu am fost rambursata de groupon si zumzi fara probleme(cu un mic comision totusi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roscamaria spune:

am avut si eu 2 vouchere la salon madisson de pe fainari.epilatul a fost un pic cam neatent dar in schimb manechiura /pedichiura a fost ok!fetele sunt simpatice!nu am avut prbl cu ora programarii deoarece am fost la 12.00-incercati primele ore ale diminetii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roscamaria spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168351&REPLY_ID=7305973


cineva cerea recomandari cu privire la domnul dr totir dumitru.il recomand cu caldura,dansul operandu ma la sani(lifting)si sunt extrem de multumita de serviciile dansului,este extrem de amabil,raspunde la orice tip de intrebari legate de operatie si zilele imediat urmatoare operatiei.il recomand cu caldura !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui roscamaria

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168351&REPLY_ID=7305973


cineva cerea recomandari cu privire la domnul dr totir dumitru.il recomand cu caldura,dansul operandu ma la sani(lifting)si sunt extrem de multumita de serviciile dansului,este extrem de amabil,raspunde la orice tip de intrebari legate de operatie si zilele imediat urmatoare operatiei.il recomand cu caldura !

multumesc da eu ceream dar pt o rino....
Acum oricum nu mai e cazul cu inima mea care functioneaza doar 20 la suta nu vrea nimeni sa ma aibe pe constiinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roscamaria spune:


atunci ai grija de inima si te tine.o zi buna!

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Citat:
citat din mesajul lui roscamaria

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168351&REPLY_ID=7305973


cineva cerea recomandari cu privire la domnul dr totir dumitru.il recomand cu caldura,dansul operandu ma la sani(lifting)si sunt extrem de multumita de serviciile dansului,este extrem de amabil,raspunde la orice tip de intrebari legate de operatie si zilele imediat urmatoare operatiei.il recomand cu caldura !

multumesc da eu ceream dar pt o rino....
Acum oricum nu mai e cazul cu inima mea care functioneaza doar 20 la suta nu vrea nimeni sa ma aibe pe constiinta

Mergi la inceput