Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

De evitat manichiura-pedichiura de la salonul ARETINA, undeva pe Pache Protopopescu. M-a ciupit aproape la toate degetele ! Un prosop murdar, cu vopsea de par care cica s-a luat la spalat de pe o manta din aia folosita la coafor, dar dupa urmele de sclipici de unghii, era clar ca nu era folosit prima oara ... Ca sa nu mai spun ca daca s-a patat cu copsea, il arunci si iei altul, ca nu costa mai mult de 6-7 lei, la calitatea pe care o avea ... Murdar si servicii de calitate foarte slaba, nu mai merg acolo, desi am vazut ca mai au reduceri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina01 spune:

de mers la cosmetica la clinica hilmi: curat, ingrijit si frumos - mi-a placut, mai am de facut o procedura insa pana acum este primul loc in care nu s-au uitat stramb ca am venit cu voucher.
iar doamna doctor Ion mihaela a stat sa imi explice in plus cum sa imi ingrijesc tenul de acum in colo ca sa nu mai am probleme sau sa le tin sub control, pentru ca mie vara imi apar bubite de la caldura si sunt destul de inestetice..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

fost la Arel Beauty, Amzei, voucher ok - cumparat prin e-redus, personal ok, locatie cat de cat ok - mai greu pana ii nimeresti, n-au firma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Am cumparat un vaucher pt coafor dar imposibil sa i au contact cu ei...pun telefonul alaturi sau nu raspund
Sa le scriu un email??
Sau or sa zica ca nu l au primit??
Cum safac??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

La beauty else? Asa am luat eu la astia si nu am putut sa-i contactez. Mi-am cerut banii inapoi de la zumzi si am pierdut ceva timp plus 3 lei comisionul cand am platit eu voucherul. Dar macar mi-am recuperat paguba.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

La beauty else? Asa am luat eu la astia si nu am putut sa-i contactez. Mi-am cerut banii inapoi de la zumzi si am pierdut ceva timp plus 3 lei comisionul cand am platit eu voucherul. Dar macar mi-am recuperat paguba.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

DA ai ghicit la BEAUTY ELSE!!
Ce magarie!!
oferta e valabila pina pe 22 iulie.... mai incerc!
Daca nu pot da de ei cind crezi ca as putea sa i contactez pe cei de la zumzi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

La beauty else? Asa am luat eu la astia si nu am putut sa-i contactez. Mi-am cerut banii inapoi de la zumzi si am pierdut ceva timp plus 3 lei comisionul cand am platit eu voucherul. Dar macar mi-am recuperat paguba.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


Andreea, cum ti-au returnat banii cei de la Zumzi ??? Ca eu am descoperit dupa o operatiune ca asta ca mi i-au inapoiat dar sub forma de bani Zumzi si erau destul de multi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Am cerut prin mail sa-mi returneze contravaloarea voucherului. Era in termenul de valabilitate.
Chiar am avut un alt incident cu un voucher expirat pe care nu apucasem sa-l fac si m-au ajutat chiar daca ei nu mai aveau nicio treaba, voucherul expirase de vreo luna, deci ei facusera si plata la furnizor. Dar m-au ajutat ca furnizorul ca sa ma primeasca vroia scris negru pe alb de la zumzi
Revenind, daca vrei banii eu zic sa insisti la ei, suna-i si cere-le banii inapoi in contul de unde i-ai platit.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Aaa..dar asta le-am cerut si eu: contravaloarea voucherelor care erau in termen....si mi-au trimis confirmare ca mi-au returnat contravaloarea. Nu am avut inspiratia sa-mi verific contul decat dupa vreo 3-4 luni cand nu aveam nicio intrare de la zumzi. Asa am ajuns sa descopar ca mi i-au virat in contul ZUMZI, in bani ZUMZI, cu care poti plati alte vouchere, daca vrei.

Eu le dadusem lei si ei mi-au returnat bani zumzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Eu am primt banii de la grupon pt un telefon care nu a ajuns ssa vedem ce fac cuacest vaucher la Beauty else care m a programat dupa ce expirase legal dar eu intrasem cu o zi inainte in spital ...de unde am iesit doar azi
o sa sun sa vad!

Mergi la inceput