Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Magazine, Produse, Servicii - EVALUARI

Experienta vouchere

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 14

Burtocika

2752 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Burtocika  Trimite mesaj yahoo luiBurtocika Adauga semn de carte la raspuns Trimite Burtocika un Mesaj Privat  Reply with Quote
De evitat manichiura-pedichiura de la salonul ARETINA, undeva pe Pache Protopopescu. M-a ciupit aproape la toate degetele ! Un prosop murdar, cu vopsea de par care cica s-a luat la spalat de pe o manta din aia folosita la coafor, dar dupa urmele de sclipici de unghii, era clar ca nu era folosit prima oara ... Ca sa nu mai spun ca daca s-a patat cu copsea, il arunci si iei altul, ca nu costa mai mult de 6-7 lei, la calitatea pe care o avea ... Murdar si servicii de calitate foarte slaba, nu mai merg acolo, desi am vazut ca mai au reduceri.
Mergi la inceput

karina01

24 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
de mers la cosmetica la clinica hilmi: curat, ingrijit si frumos - mi-a placut, mai am de facut o procedura insa pana acum este primul loc in care nu s-au uitat stramb ca am venit cu voucher.
iar doamna doctor Ion mihaela a stat sa imi explice in plus cum sa imi ingrijesc tenul de acum in colo ca sa nu mai am probleme sau sa le tin sub control, pentru ca mie vara imi apar bubite de la caldura si sunt destul de inestetice..
Mergi la inceput

ina.click

2311 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ina.click un Mesaj Privat  Reply with Quote
fost la Arel Beauty, Amzei, voucher ok - cumparat prin e-redus, personal ok, locatie cat de cat ok - mai greu pana ii nimeresti, n-au firma.

Mergi la inceput

carmaw

1638 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmaw Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmaw un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am cumparat un vaucher pt coafor dar imposibil sa i au contact cu ei...pun telefonul alaturi sau nu raspund
Sa le scriu un email??
Sau or sa zica ca nu l au primit??
Cum safac??
Mergi la inceput

Androix

9023 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
La beauty else? Asa am luat eu la astia si nu am putut sa-i contactez. Mi-am cerut banii inapoi de la zumzi si am pierdut ceva timp plus 3 lei comisionul cand am platit eu voucherul. Dar macar mi-am recuperat paguba.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!
Mergi la inceput

carmaw

1638 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmaw Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmaw un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Androix

La beauty else? Asa am luat eu la astia si nu am putut sa-i contactez. Mi-am cerut banii inapoi de la zumzi si am pierdut ceva timp plus 3 lei comisionul cand am platit eu voucherul. Dar macar mi-am recuperat paguba.

Androix Bijoux

DA ai ghicit la BEAUTY ELSE!!
Ce magarie!!
oferta e valabila pina pe 22 iulie.... mai incerc!
Daca nu pot da de ei cind crezi ca as putea sa i contactez pe cei de la zumzi??
Mergi la inceput
geniest
geniest

2017 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui geniest Adauga semn de carte la raspuns Trimite geniest un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui Androix

Androix Bijoux

Andreea, cum ti-au returnat banii cei de la Zumzi ??? Ca eu am descoperit dupa o operatiune ca asta ca mi i-au inapoiat dar sub forma de bani Zumzi si erau destul de multi...
Mergi la inceput

Androix

9023 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Androix Adauga semn de carte la raspuns Trimite Androix un Mesaj Privat  Reply with Quote
Am cerut prin mail sa-mi returneze contravaloarea voucherului. Era in termenul de valabilitate.
Chiar am avut un alt incident cu un voucher expirat pe care nu apucasem sa-l fac si m-au ajutat chiar daca ei nu mai aveau nicio treaba, voucherul expirase de vreo luna, deci ei facusera si plata la furnizor. Dar m-au ajutat ca furnizorul ca sa ma primeasca vroia scris negru pe alb de la zumzi
Revenind, daca vrei banii eu zic sa insisti la ei, suna-i si cere-le banii inapoi in contul de unde i-ai platit.

Androix Bijoux

Mergi la inceput
geniest
geniest

2017 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui geniest Adauga semn de carte la raspuns Trimite geniest un Mesaj Privat  Reply with Quote
Aaa..dar asta le-am cerut si eu: contravaloarea voucherelor care erau in termen....si mi-au trimis confirmare ca mi-au returnat contravaloarea. Nu am avut inspiratia sa-mi verific contul decat dupa vreo 3-4 luni cand nu aveam nicio intrare de la zumzi. Asa am ajuns sa descopar ca mi i-au virat in contul ZUMZI, in bani ZUMZI, cu care poti plati alte vouchere, daca vrei.

Eu le dadusem lei si ei mi-au returnat bani zumzi.
Mergi la inceput

carmaw

1638 Mesaje
Eu am primt banii de la grupon pt un telefon care nu a ajuns ssa vedem ce fac cuacest vaucher la Beauty else care m a programat dupa ce expirase legal dar eu intrasem cu o zi inainte in spital ...de unde am iesit doar azi
o sa sun sa vad!
Mergi la inceput
Pag. din 14 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com