Experienta vouchere

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Am sunat totusi la clinica
ei fac asa 490 pt un dinte lipsa sau nu
apoi 1200 pt restul/dinte...dar fac reducere jumatate
deci 4 dinti X600 roni
asta face 2890 dar zirconiu
Eu aici ii fac pe toti 5 la 2000roni
O sa ma mai gindesc caci e totusi zirconiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Eu stau in Titan da ma deplasez,unirii.dristor nu i bai da sa nu fie prin sec 1 ca e exagerat de departe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Hei fete dragi,
Stiti ceva despre rezultatele in rinoplastie ale doctorului TOTIR DUMITRU?
Eu am gasit asta si daca are rezultate ok as face o
http://www.zumzi.ro/3153/nemultumit-de-aspectul-nasului-tau-platesti-in-3-rate-operatia-estetica-de-rinoplastie-include-consultatiile-spitalizarea-si-operatia-efectuata-de-doctorul-primar-in-chirurgie-plastica-si-reparatorie-dumitru-totir
Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

fetele trec la raport
Pina acum nimic de regretat la vaucherul cu dintii clinica RAMIRIS
Doctorita Alexandra o scumpa si o meticuloasa
Bravos
sapt viitoare imi ia proba si dureaza 8 zile...ceramica pe zyrconiu reducere 50 la suta
va mai scriu.
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Citat:
citat din mesajul lui deliiia

Buna, imi plac foarte mult aceste site-uri, le urmaresc in fiecare zi, dar cumpar doar cand am nevoie de ceva sau daca oferta e chiar de nerefuzat. Oferte de turism inca nu am incercat, voi ce spuneti? sa am incredere? voi ati experimentat ofertele de turism? chiar as dori ca la vara sa ma duc la mare...:)


Noi am fost trei zile la Praga, totul a corespuns cu promisiunile agentiei. Pretul a fost f. bun, a meritat si sigur mai iau vouchere, macar pentru alte city-break-uri.

"Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Am facut prima proba cu lucrarea din zyrconiu...e frumoasa;;;;doar ca la o lucrare pe 2 canale(scos nervii) de 500 roni...nu mi au facut reducere 50 la suta asa cum era descfris in vaucher;(ramidis clinique)
===============================================================
Am cumparat de la coolbuy cu 129 roni trei mari servicii(tot ce tine de zona coafura,depilaturi pedi,manichiuri ) la salonul KRYSTAL studio din BUC str Fildesului
Oribil....neseriozitate, multe servicii neefectuate,fara respect pt client, manegement zero.Nervi si stress la maxim
Personal nu sfatuiesc pe nimeni sa mai ia teapa mea
Rusine(daca nu se stie ce inseamna exista dictionare)
:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

As vrea sa reanimez subiectul; vad ca nu ati mai scris de ceva timp. E bine totusi sa facem schimb de experiente, sa stim unde sa ne ducem si unde nu e de frecventat (vezi salonul madyson).
Eu am devenit fac vouchere, asa ca mi-am mai luat unul pt. mani-pedi la Natalia Nails. Foarte bun salonul, tipa de la mani foaarte profesionista; mi-a facut exact cum voiam eu, de mult nu am mai nimerit o manichiurista asa de profesionista. (scuzati rima)!
Singura chestie care nu imi place e ca nu poti sa-ti iei si a doua oara un voucher la ei. Dar probabil ca o sa mai merg la tipa asta si fara reduceri.
Pt. vineri am o programare la un tratament facial la Body secret (parca), oricum, undeva pe Corneliu Coposu. Revin cu impresii dupa aceea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana_20 spune:

Oricat de bune ar parea la prima vedere ofertele de la salonul Madysson (pe Fainari), nu cumparati in niciun caz. Serviciile sunt de foarte proasta calitate: nu se respecta programarile (dupa 2 sapt de telefoane pt. a face o programare, am plecat de la salon cu rugamintea de a suna si a reprograma); pe deasupra, daca va doriti o tunsoare, feriti-va! riscati sa nu mai aveti curajul sa iesiti din salon. Si inarmati-va cu multa rabdare: veti astepta mult inainte de a fi preluata, va trebui sa suportati ca cel/cea care va tunde sa aiba alte treburi, sa vb la telefon, orice, numai atentia cuvenita clientului nu. Si oricum, voucherele nu sunt chiar atat de reduse.
Nota 2 pt. salonul MADYSSON. Un total dispret pentru clienti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mishaa spune:

Eu am cumparat prima oara un voucher de reducere de pe kuponiada, mereu cumpar de acolo, mi se par cei mai seriosi.

Am fost pentru o problema la ten si am facut o consultatie dermatologica si 4 consultatii dermatoscopie la clinica hilmi medical center.

mi-a placut foarte mult, si acum am mai cumparat un voucher tot aici dar pentru consultatie endocrinologica + evaluare functie tiroidiana + ecografie glanda tiroida + analize TSH + FT4 + ATPO. Revin cu mai multe pareri dupa consultatie. Pana acum de bine despre promotia lor cu vouchere. Sa vedem si acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui mishaa

Eu am cumparat prima oara un voucher de reducere de pe kuponiada, mereu cumpar de acolo, mi se par cei mai seriosi.

Am fost pentru o problema la ten si am facut o consultatie dermatologica si 4 consultatii dermatoscopie la clinica hilmi medical center.

mi-a placut foarte mult, si acum am mai cumparat un voucher tot aici dar pentru consultatie endocrinologica + evaluare functie tiroidiana + ecografie glanda tiroida + analize TSH + FT4 + ATPO. Revin cu mai multe pareri dupa consultatie. Pana acum de bine despre promotia lor cu vouchere. Sa vedem si acum.



Eu am o problema cu Hilmi...chiar vroiam sa scriu!

Am avut un voucher pentru control gineco+PAP si am platit separat o analiza de secretie.
M-au sunat dupa o saptamana ca au venit rezultatele analizelor...ma duc, surpriza, doar cele platite erau, PAP-ul nu.
Ma pun sa semnez ca le-am primit, dar fac si precizarea ca au venit doar partial, iar dr-ul imi promite solemn ca ma va suna personal cand vin rezultatele, ca ei nu pun oamenii pe drumuri aiurea, etc.
Au trecut inca 2 saptamani de atunci si nu am vazut niciun alt rezultat


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

Nepotul meu ;


www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ;

Mergi la inceput