Reclama Eugenia

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Daniela, trebuie sa incerc si eu Cremita aia ca tot aud de ea
S-ar putea sa ai dreptate. Uite, eu consumatoare relativ fidela sunt curioasa acum sa incerc alt produs.

+30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

doamnelor, glasul vostru e ascultat - tocmai am aflat ca reclama aceasta a fost interzisa
http://www.evz.ro/detalii/stiri/cna-interzice-o-reclama-doi-copii-implicati-intr-o-situatie-cu-tenta-sexuala-video-955960.html

- asadar, felicitari comunitatii DC ! Chiar contati!!!!!!!!!!!!!!!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ce legatura are?

Citisem ca un grup restrans de mame de pe un alt forum a facut acea atentionare catre CNA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

rall ... te asigur eu ca exista niste ochi de decizie care citesc acest forum, cel mai citit forum al familiei.
tu poti crede ce doresti, nu asta e important

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Sigur ca e! Majoritatea agentiilor media care se respecta mentioneaza formul desprecopii.com ca unul dintre cele mai consultate site-uri de profil si il recomanda pentru planul de media.
In plus, am primit un raport despre cat conteaza diversele zone de media in decizia de cumparare/respingere a unui produs. Cea mai de incredere sursa de ispiratie e reprezentata de forumuri de profil, iar cea cu cel mai mic grad de incredere e- culmea!- tv-ul...


off topic: rall, ma tot tin sa-ti spun: daca tu esti aia din avatar esti frumoasa rau de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IanaM23 spune:

rall dar ce poza provocatoare ti-ai pus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariuk_18 spune:

XIO ai avut dreptate!!!!!!!!!Bravo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

rall ... te asigur eu ca exista niste ochi de decizie care citesc acest forum, cel mai citit forum al familiei.


Foarte posibil, dar nu despre asta discutam

Eu vorbeam de actiunea legata de reclama pentru Eugenia. Citisem ca un grup de pe un alt forum a formulat un mail si l-a trimis catre CNA. Daca grupul acela are legatura cu DC sau daca CNA a luat in discutie interzicerea reclamei si pe baza subiectului de aici, asta e o alta problema.


Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

tu poti crede ce doresti, nu asta e important


Uhm... ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

rall, exista lucruri discrete sau putin publice care pot schimba lucruri... Din punctul meu de vedere, al unui webmaster cu 11 ani vechime, pot sa iti spun ca am vazut multe lucruri putin publice, extrem de influential.
Vad ca si tu esti webmaster - asa scrie la profilul tau, sper ca si tu ai experiente de acest fel :)

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Ati vazut ce reclame educative are acum "Eugenia"?



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Mergi la inceput