Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank oooaaaaaa ce de poze misto ai pus. tu esti chiar frumoasa, ai trasaturi foarte frumoase si mai ales ochii verzui-albastrui. Ioana cum ii are?
ce-mi place poza cu iedutul, cu pestii pe gratar si mai ales cele ca sportiva. si miresica... sunt foarte frumoase pozele. amintiri frumoase.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza multumim de capitol
ma gandesc ca strumphitza o fi plecat pe undeva?

scrish

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank pai alea cand erai blonda si roscata erau cele mai interesante. tocmai pe alea nu le gasesti?


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed ooo, a papat Andra vezi sa nu te auda ca o lauzi

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ce faceti mamicilor?

Noi am fost astazi la cumparaturi, i-am luat lui Rares o gecuta si inca 3 body-uri cu picior si niste ciorapei.

Roxy la ora aia ma trezisem ca a sunat tel, m-a sunat sor-mea era buimaca, nu stiu ce a vazut ea apel de la mine... de la sarcina cred.

tuturor

Catank asa este,, a fost pomenirea mortilor ca si mama a facut coliva si a fost omor la biserica.


Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Catank super pozele. Eu nu am vazut poze cu hainutele, cred ca le-ai scos, asta este , ii vad eu pe bebei imbracati in pozele de la botez, asta daca ne arati si noua una doua.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

fetele, de unde iau nr de tel al lui strumphy? Un pm ...sau ceva indicatii ma ajuta cineva?

mandreacvoi mai atasa citeva foto cu hainutele ptr tine

Multumesc de aprecieri, ...amintiri dragute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

buna fete..

Miki, scumpa iti urez La MUlti Ani sanatosi, fericiti, binecuvantati si copilasi cuminti si fericiti sa ai!
Catank, frumoasa esti, eu am spus-o de cand te-am vzt prima oara. frumoasa naturala vreau sa spun..A...dar astea sunt culri superok ce-ai avut tu. Sa ma fi vazut pe mine si roscata aprins, si blond deschis, si maro, si negru...am trecut prin toata gama...am fost si portocaliu la un moment dat, singura data cand m-a decolorat un tip la un salon profi si dupa c ea pus si culoarea...am iesit portocalie...nu am putut de fapt sa ies asa, si prin urmare mi-a schimbat iar culoarea , a mai inchis-o. Toate 3 in aceeasi zi. Cosmar. Am luat 3 luni revalid...eu de aceea prefer sa ma fac singura...dar tot nu-i bine.
Eu acum vreau sa ma fac ca J.LO...dar vopseaua desi pe cutie e nuanta ei, in parul meu n-a iesit asa...Mi-am luat Wellaton, Lavi.
Lavi, Cuscra, Roxy, am sa caut niste poze de cand eram eu mai slaba ..ce bine ma simteam atunci...nu voi mai ajunge asa niciodata dar macar sa mai scad nitel.
Cuscra ai dreptate, o sa-mi iau un aparat ceva de abdomene....sau nu stiu..poate ar trebui sa merg iar la aerobic..dc platesc sigur ma tin de treaba...asa acasa la las pe tanjeala.

roxy, ma bucur pt tine ca ai mai pus 1,5 kg ca stiu ca-ti doreai...Mie oricum mi se pare ca arati super..cu atat mai mult cu cat maninci tot ce poftesti. Ti-am mai spus ca te invidiez? cred ca da...dar nu ti-am spus-o pentru a 100-a oara , asa ca o spun acum

ANdreea, sa poarte sanatos Rares lucrusoarele. Sa stii ca mi-e dor de tine. Cand deschid Yahoo-ul apare uneori imagine dreapta sus cu o fata blonda care iti seamana tare. Ma gandesc deci la tine cel putin o data pe zi sau la 2 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Simo si eu am ajuns odata blonda platinata , tot ca m-a decolorat rau la coafor, si stiu ce spui cu greutatea la care te simti cel mai bine, dar eu una tb sa ma infometez sa ajung sa o mentin(58 kg la 176), daca as putea sa raman la 61 ar fi minunat
mai ales ca sunt o maaare pofticioasa... , ca de exemplu : am vrut sa vad ce tort a facut miki http://www.haisagatim.ro/2009/03/tort-egiptean.html

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Simo si eu am ajuns odata blonda platinata , tot ca m-a decolorat rau la coafor, si stiu ce spui cu greutatea la care te simti cel mai bine, dar eu una tb sa ma infometez sa ajung sa o mentin(58 kg la 176), daca as putea sa raman la 61 ar fi minunat
mai ales ca sunt o maaare pofticioasa... , ca de exemplu : am vrut sa vad ce tort a facut miki http://www.haisagatim.ro/2009/03/tort-egiptean.html

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


hai ca esti mortala
si ai nimerit si site-ul dupa care am luat reteta desi ea apare pe multe siteuri..de fapt a fost cam asa..n=aveam chef sa fac nimik, de fapt mai tot timpul inainte de ziua mea probabil pt ca stiu ca imbatranesc ma loveste asa o stare aiurea ( care imi trece repede de altfel )si n=am chef sa fac nimik deosebit, as vrea doar sa treaca ziua..si cum spuneam ma hotarasem sa cumpar dar rasfoind netul, ma manca undeva..am dat peste aceasta poza si mi s=au aprins beculetele am citit repede reteta si am constatat ca aveam tot ce=mi trebuie ca ingrediente, deci a fost predestinat e primul tort care il fac singura si surprinzator mi=a iesit fara sa stric nimic, a fost chiar simplu as putea sa spun acum..si a iesit delicios, toata lumea a terminat tot fara sa rasufle si nu mai conteneau cu aplauzele
lasand gluma la o parte, sunt de acord cu tipa care a postat reteta pe acel site, amalia parca..e cel mai gustos tort care l-am mancat vreodata..si e fara cioco..pt mine nu exista pana acum tort bun fara cioco..

asa ca va invit la bucatarie

Mergi la inceput