Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Buna seara, mamici!

alice. Ce voinicel ai tu ascuns in burtica.

Fetele din Cluj, cine are numarul lui Victo, va rog dati-mi-l si mie pe PM.
Eladeea, parca tu il ai???
Desi maine am o zi incarcata (mergem la targul de turism, imi vin musafiri de la Tulcea), dar poate reusesc macar un picut sa ma vad cu Victo.

Azi am fost la Baby Boom. Am lasat ceva banuti p-acolo.

Mmmmmm, salata de sfecla rosie coapta cu hrean


Noapte buna!
Va doresc un sfarsit de saptamana frumos si linistit!!!

P.S. Azi in Bucuresti a fost o zi de toamna superba!


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Intr-adevar, superba zi ! Antonito in parc era fascinat de frunzele de pe jos, era un covor auriu de-a dreptul !

Daca nu eram doar eu cu Antonito maine, veneam si eu la intalnire cu voi, Cris, dar cum noi nu avem nici macar un program cat de cat, ma las pagubasa.... Mai ales ca mi-ar fi usor sa ajung in Cismigiu...

Maine sotzul are concert in Cluj asa ca cine e in zona si are chef de rockareala sa pofteasca ! Cica la Euphoria sau asa ceva ....

Azi A. mi-a facut o surpriza si a mancat la pranz - mancare de praz cu cartofi si rosii plus quinoa, am trantit acolo toate legumele, nici ulei n-am pus ca am uitat sa cumpar

Mai nou A. cand se enerveaza ca nu-i fac pe plac isi da palme in cap asta ce-o mai fii?

V-am pupat! Pe maine!

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Acum am venit ed la iesirea cu Ramo si Dani si am intrat sa va spun ca s-a prins soricelul.
Noapte buna tuturor

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

Poze mare-partea aII a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:



La multi ani, Vlad (anca_vlad)!

anca, pe la noi nu mai intri deloc? Ce mai face Maria? Vlad cum se mai comporta?

paula, bietul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Neata buna mamici dragi,

ofer si capucino pentru toata lumea Baietelul meu s-a trezit si ieri si azi inainte de 6, a baut lp-ul si gata somnul L-am culcat adineaori ca deja era maraiala maxima iar eu stau si-mi injectez cofeina aici cu voi, ca sunt rupta

Alice mie chiar imi e dor acuma de burtica/burtoi. Foarte neastamparat flacaul tau Tot nu mi-am dat seama in ce pozitie stateai cand ai filmat

Paula deci nu mai convietuiti cu Jerry pana la urma Ce fain ca ati iesit in oras.

Cris2010 ai PM.

La multi ani Vladut de anca_vlad!

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Hop si eu la

Vlad de anca

ilinca - si Bianca s-a trezit la 7 sa isi bea LP si gata somnul, ea care se tezeste in jur de 9. Dar nici nu o mai culc pana la 12.30-13

paula ma bucur ca ai scapat de colocatar

O zi frumoasa tuturor!





*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Neatza.

LA MULTI ANI VLADUT

Palomina exact asa face si Paul:de fiecare data cand nu il las sa faca ceva,ii refuz tita sau e el stresat,ori isi da palme peste fata ori se da cu capul de perete.Am intrebat neuro(si nu numai pe ea) daca e ceva rau si mi-a spus ca e un mod de-a lor de a-si elibera furia.Dar ca rezolvare (caci e si un stereotip),nu trebuie spus "NU" ci atras atentia cu altceva.


Ilinca multam de cafea

Noi vrem sa iesim la cumparaturi pt necesarul lui Paul la cresa,profitam ca-i vremea frumoasa afara

CRISPOOOO nu te-am vazut pe aici,sper sa nu te fi suparat pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

NEATA..!!!! dam si noi !!!!!!!!
Noi la 7 tot ne-am trezit pentru lapte si nu am mai adormit! am si facut deja un dus cu apa rece! Vladut a mers la bucatarie a ajuns o cana cu apa de pe masa si si-a turnato peste el!!!! a si comentat:apa,apa! cu un ton de ingeras si nevinovat!
VA doresc o zi buna,noi e cam urit timpul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Neata!
Alice ce activ e bebe , eu nu am avut parte de miscari asa sexi, Ducu a fost oligoamnios si misca firav, stateam cu hartia si pixul si notam miscarile in fiecare zi.

Paula s-a incheiat cursa.
Multu de cafeluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Am uitat
Vladut sa fii sanatos si norocos

Mergi la inceput