Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ZUMZU, sigur ati platit taxa de urgenta, pe noi nu ne preseaza timpul si n-am mai platit-o si pe aia, si asa am dat destul...
Hai ca m-am hotarat, o tai la Baby Boom, ca tot e aci peste drum!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

fetele care veniti miercuri, loutzy, mada,roxx,magnetism,mirela,gabi, (am uitat pe cineva? )cam pe la ce ora vreti? eu m-am gandit de dimineata ca sunt piticii odhniti, cu chef de joaca etc. Un zece asa. Voi ce ziceti? asta o data

2)cum vreti sa facem?va dau adresa exacta la fiecare cu instructiuni cum se ajunge sau stabilim un loc unde ne intalnim cu toate (desi cred ca e mai greu ca nu o sa ajunga toata lumea la timp, poate veniti cu masina etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

noi aseara am mancat dovleac copt,i-a placut mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Angie, MULTI ANI INAINTE FERICITI!!!

fetele uitati aici, asa, ca idee

https://picasaweb.google.com/107591558584624935384/NoutatiPentruCraciun

mai caut si va mai pun daca gasesc

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Carmen mie mi se pare din ce tot povestesti tu acolo mai mult o hiperaciditate la stomac. Sa dea Domnul sa nu fie nici o alergie sau intoleranta la lactoza. Desi daca era vreo una mai aveai si alte simptome. Cum e la Roxx de exemplu, cum intra in contact cu laptele de vaca/capra/praf cum vomita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

DEEA, o fi...parca totusi la dinti de facea febra mai mica, nu? Piticul tau cat a facut atunci?

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





38.2 dar eu m-am speriat si am sarit imediat pe el cu nurofen sirop.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui zumzu

fetele care veniti miercuri, loutzy, mada,roxx,magnetism,mirela,gabi, (am uitat pe cineva? )cam pe la ce ora vreti? eu m-am gandit de dimineata ca sunt piticii odhniti, cu chef de joaca etc. Un zece asa. Voi ce ziceti? asta o data

2)cum vreti sa facem?va dau adresa exacta la fiecare cu instructiuni cum se ajunge sau stabilim un loc unde ne intalnim cu toate (desi cred ca e mai greu ca nu o sa ajunga toata lumea la timp, poate veniti cu masina etc)

Mamica de Darius Alexandru 2.01.2011
http://photosbynicoleta.blogspot.com

E ok la 10. Cu adresa nu stiu. Astept sa vad ce zis si fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditzaC spune:

Salutare

Angie La multi ani !

carmen saracutzu Andu ! Asa face si Mihai se sperie , cand am fost internati a fost un chin mare , cum auzea usa ca deschide se punea pe urlat nu mai astepta sa vada cine intra . Mi se rupea sufletul sa il vad cum ma cauta disperat cu ochii si imi cerea ajutor . Te inteleg perect , imi dau seama prin ce treci ! Noi am facut analiza aia si ia iesit negativa nu stiu cat costa ca am facut.o la Med life cand am fost internati . Dr a zis ca si dc este negativa poate sa aiba alergie , mai sunt 2 analize care nu se fac la noi in tara si care spun clar daca e vb de alergie , asa mi.a zis stanciu. Incearca regimul pe care ti la zis si vezi cum se simte ..daca este ok e clar ca atunci asta este prb . Vezi ca multe cereale contin lapte , la fel si biscuitii. multi si sanatate multa

zumzu pot sa vin si eu ? stau relativ app de tine . Nu promit inca nu stiu exact 100% dar mi.ar placea sa va vad.

bebelusi...asa face Mihai al meu , din patut se urca pe marginea la pat cu picioarele si da sa sara in pat si invers din pat se duce in cap in patut , mereu stau cu ochii pe el sa nu pateasca ceva . Este bine aia mica?

Noi suntem bine urmam un tratament , se pare ca Mihai desi nu ar avea alergie la proteina laptelui , ce ziceam mai sus ca analiza este negativa este clar ca are o intoleranta scazuta si de aceea nu are voi nimik din lapte . Mai nou am scos si glutenul si mancam mancare la borcanase plus Aptamil pepti 2 saptamani . Mom se vad schimbari , sper ca de data asta sa fie ok si sa isi revina ca am nopti in care nu stiu daca dorm 2 ore total , Se tz la 30 min si plange de burtica , este groaznic.

pupici tuturor

D-zeu, Fecioara Maria , Sf Nectarie si Sf Spiridon m-au binecuvantat cu
aditza ..mami fericita de pui scump Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ian_feb2011 spune:

Cat mai sunt pe userul comun... las lista asa sau o fac la loc, cum era inainte?



Odiseea noastra
Blogul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

tunde dc nu s-a anuntat nimeni pt crema aia cold cream o vreau eu, am pielea f uscata. si as mai vrea si alte chestii din lista cand s-o putea,dc se mai poate

Mergi la inceput