mamici de ingerasi!

mamici de ingerasi! | Autor: kmy_black

Link direct la acest mesaj

deschid eu aceste subiect pt mamicile greu incercate, si este in acelasi timp sprijinul meu moral , si nu numai al meu pt Luys, o mamica ffffff greu incercata!
imi permit sa realatez eu esentialul tragediilor prin care a trecut, sper Luys sa nu te superi pe mine pentru asta! ideea este ca Luys in decurs de un an jumatate( cu aproximatie) a pierdut 2 sarcini, din care una gemelara sapt asta!
Luys , desi esti mama a 3 ingerasi, sper ca ei si bunul D-zeu sa iti dea putere tie si sotului tau, sa va intareasca si sa ajungeti sa credeti din nou in vise, in minuni!speranta se pierde ultima, desi acum astea par doar vorbe in vant!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011

bebe strumph

bobocel de 6 luni


Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bia_Mi spune:

Dumnezeu sa fie alaturi de ei, sa le aline durerea, si sa le dea putere sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia7 spune:

Ma alatur voua cu toate gandurile bune pentru Luys. Si Dumnezeu sa-i aiba in pace pe cei trei ingerasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonapep spune:

Luys, ce as putea spune in asemenea momente...sper sa fi puternica sa treci si peste tragedia asta...si ai credinta ca intr-o zi te vei bucura si tu de copilasul visat...Doamne Ajuta si Alina suferinta mamicilor in asemenea situatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=164349&nm=Mamicigravideaspirante-dupa-pierderi-de-ingeri26
aici era un subiect unde scriu mamicile de ingeri

Multa, multa putere

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara 2011 amintiri de vacanta&page=8" target="_blank">Concurs-Vara2011-mag1

Mergi la inceput