Barni te premiaza cu energie (CONCURS)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Utilizatorul e alaturi de copil, doar ca e in spatele aparatului foto.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Cei 5 castigatori sunt:

Alirin99
Eseea
ValentynaS
Simonabn
stroevivi


Felicitari!

Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com cat mai curand posibil datele dvs. personale: nume/prenume, adresa, cod postal, nr telefon.




Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alirin99 spune:

Multumim frumos!!! Abia asteptam sa ne jucam cu Barni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mralu spune:

Citat:
citat din mesajul lui ghiocelana

Am si eu o nelamurire, nu va fie cu suparare, insa in regulament scrie ca "Tema concursului: Trimiterea unei fotografii care sa ilustreze cel mai distractiv moment de joaca al copilului utilizatorului, alaturi de acesta.; ori in 3 dintre fotografiile castigatoare nu apare adultul jucandu-se cu copilasul, deci...nu prea e corect!!!Zic si eu!!!


Buna

E clar ca asta e un site romanesc.
Numai romanii pun reguli pe care nu le respecta.
Foarte bine precizat de utilizatorul de mai sus.

...evident ultmul concurs pt. noi pe acest site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutamaruta spune:

Iti place sa te joci cu copilul tau?Incarca o fotografie care surprinde cel mai distractiv moment de joaca pe care l-ai impartit cu micutul tau si poti castiga unul dintre cele 5 premii saptamanale.
Nu se precizeaza cum spui tu alaturi de acesta!
Fii optimista, saptamana viitoare e si randul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoemma spune:

Citat:
citat din mesajul lui andutamaruta

Iti place sa te joci cu copilul tau?Incarca o fotografie care surprinde cel mai distractiv moment de joaca pe care l-ai impartit cu micutul tau si poti castiga unul dintre cele 5 premii saptamanale.
Nu se precizeaza cum spui tu alaturi de acesta!
Fii optimista, saptamana viitoare e si randul tau!


Pana ai scris mesajul asta mai bine mai citeai o data:

"Art. 5. Mecanismul de desfasurare al Concursului
Tema concursului: Trimiterea unei fotografii care sa ilustreze cel mai distractiv moment de joaca al copilului utilizatorului, alaturi de acesta."

Laura25, daca esti si tu moderator... ce sa mai zic. Atata timp cat concusul este gazduit pe acest site, cred ca e OK ca cei care au nelamuriri sa puna aici intrebari. Dar se pare ca nu au cui. A, nu, scuze. Intra imediat Laura si ne mai da una.



Copii gasesc totul in nimic, oamenii gasesc nimic in tot. (Giacomo Leopardi)

Mami de 2004 si 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marilena24co spune:

Buna

Ai dreptate in privinta unora din pozele castigatoare ,care nu sunt conforme cu regulamentul impus de acestia ,adica sa surprinda un moment de joaca dintre adult si copil .Abia astept sa le vad pe celelalte .sa speram ca se tin de cuvant si isi respecta propriile reguli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

ieri am primit dulciurile de la Barni. Multumim

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankusa2005 spune:

buna.dar oare la ce ora se posteaza castigatorii?ca suntem nerabdatori ...poate avem noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Avem a doua serie de castigatori !

Puteti vedea fotografiile castigatoare aici http://www.desprecopii.com/info.asp?id=7538


Felicitari celor 5 castigatori:

yopyop
elena_banu87
moni_iulia
monaraus
savuflori86


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale cat mai curand posibil (nume/prenume,adresa/cod postal,nr telefon, nume membru DC).





Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput