Prietene la bine si la greu - 143

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiviaG spune:

Monis ma intrebasei daca sunt singura cu amandoi. Da, ca tati s-a intors in Olanda, sa rezolve cate ceva si apoi revine acasa pana la sfarsitul anului. Asa ca saptamana asta sunt sola!

Ionela am citit pe blogul tau postarea de pe 4 noiembrie. Asa bine te inteleg...si pe mine ma doare sufletul si simt ca uneori Janisz se simte pe locul doi. Asa mult ii explic la fel ca si tine ca il iubesc si ca el e puiul meu drag, dar citesc in ochii lui o oarecare deznadejde, insa ma incurajez pe mine ca va fi bine.Te pup, multa putere iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

sal

azi a fost o zi ceva mai buna. am rezistat pe baricade pana la pranz cu ambii bebei. apoi s-a implicat tati

sigur ne vom adapta, cuscri

raluci, mi-am propus sa scriu pe scurt aproape zilnic despre adaptatrea la formula 4 si alaptarea in tandem tocmai pentru ca eu am cautat informatii si sunt relativ putine.

Livia, sigur va fi bine cu puii nostri si peste vreun an deja vor fi fericiti ca nu sunt singuri. De fapt , vreau sa cred ca acum e mai greu. pana se invata cu noua situatie


Mami fericita de Mihnea si de Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

La multi ani Many!!! Sa fii sanatoasa, fericita, sa te acomodezi repede la servici si sa-ti dea DD inca un bebe sanatos si frumos!~


La multi ani Rares Sa cresti mare, sanatos, norocos si fericit!

Ramonik Mariuta are demult cort in care -am trantit un sac de bile colorate si chiar e super distractie cu el. eu l-am luat de la Mogaldeata si am dat vreo 30 lei pe el si e chiar f dragut.

Raluci eu i-am luat Mariutei UGG-uri de la H&M de la Unirii si aveau mai multe culori, dar asta acum vreo luna si jumatate

Mami fericita de Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

[b]LA MULTI ANI MANY!

[blue]LA MULTI ANI RARES![/[blue]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

"Neata!"

La Multi Ani Albastrel

La Multi Ani draga noastra Marga

Ioela, am citit blogul si mi-au dat lacrimile...

atata pot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

La multi ani, Rares!

Many, la multi ani! Doamne ajuta sa ne vedem amandoua la odisee de mana!

Raluci, Monica la ce pret ati gasit ugg-urile? As vrea sa-i iau, dar numai daca iubitul lui Pinky de la kinetobebe zice ca sunt ok pentru piciorusele unui copil. Desi mi se par faine, nu stiu de ce am impresia ca strica picioruse. Pana atunci, sa aflu preturile. Mersi

Laura e faina bucatarioara. Noi avem la gradi bucatarioara. Ma bate gandul.... dar parca as vrea cutia aia de lego (sa ma joc eu si tasu )... mai astept sa ma mai inspir de la celalalte mamici. MA gandesc si la bijouri...

Raluci mersi ca ai scris despre babyboom, ca ma gandeam sa ne ducem maine pe acolo. Nu ma mai duc. M-am dus la prima editie si erau doar cateva firme. Deci, nu au evoluat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza

La multi ani, Rares!

Raluci, Monica la ce pret ati gasit ugg-urile? As vrea sa-i iau, dar numai daca iubitul lui Pinky de la kinetobebe zice ca sunt ok pentru piciorusele unui copil. Desi mi se par faine, nu stiu de ce am impresia ca strica picioruse. Pana atunci, sa aflu preturile. Mersi



30 lei

Mami fericita de Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Many, la multi ani! Doamne ajuta sa ne vedem amandoua la odisee de mana!

Asa sa fie !


Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Many, la multi ani! Doamne ajuta sa ne vedem amandoua la odisee de mana!

Asa sa fie !


Rares - clipe si zambete




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Multi ani traiasca,
Multi ani traiasca,
Laaaaa multi aniiiiii,
Cine sa traiasca,
Cine sa traiasca,
Laaaaa multi aniiiiii,

LILA ce frumoasa si desteapta, sa traiasca
Laaaaa multi aniiiiii,

Draga mea, multa sanatate, fericire si sa-ti iubesti parintii, sa le luminezi viata. Mami de Lila felicitari ptr. comoara de fetitza.

Cu tot dragul urez si gemenilor de Ava, Dragos&Emil, dar si lui Tudor by Mitzi multa sanatate si fericire.




Mergi la inceput