Prietene la bine si la greu - 143

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am venit de la control...totul bine. Bebe la 36 de saptamani si 6 zile cantareste 3169 grame. Voi merge totusi saptamana viitoare la spital, unde au aparatura mai performanta...sa ma vada profesorul de acolo si sa decida daca induce nasterea mai devreme sau nu.

Ionela, astept cu sufletul la gura sa ne povestesti cum a decurs nasterea.

Dymomo,


Dana, mami fericita de David (2.11.2009) si 36+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

ce pustie e bancuta in seara asta...

Dana super bebe, pare fix in grafic . Asteptam sa punem la treaba




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Am venit de la control...totul bine. Bebe la 36 de saptamani si 6 zile cantareste 3169 grame.




Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

La multi ani AMALIA!

La multi ani SABINA!

La multi ani MIHAI!

Andra nu mai are febra... dar e maraita si mananca cam jumate de portie...sper sa isi revina cat mai repede. Eu am o stare ciudata...cred ca ma paste butoiul...
Ionela abia astept sa povestesti cum se inteleg flacaii...cum isi impart teritoriile.

Mami fericita de strumfita si 22+ cu Motzata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Buna seara,

Scuzati absenta, vin si eu cu intarziere si spun


DAVID
IULIAN
SABINA
AMALIA
MIHAI


La multi ani si voua mamicilor, sa va traiasca puiii, sa fie sanatosi, voiosi, norocosi in viata si sa va aduca numai bucurii.

Mami fericita de Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:


La multi ani DOMINIC!
La multi ani RARES!
La multi ani DANUT!
La multi ani VLAD!
La multi ani JANISZ!
La multi ani DAVID!
La multi ani IULIAN!
La multi ani AMALIA!
La multi ani SABINA!
La multi ani MIHAI!
LA MULTI ANI FULGUSORI, sa cresteti mari, sanatosi si sa fiti mereu o raza de soare pentru mamicile voastre.
Mamicilor, felicitari pentru puiutii minunati , eu stau acum si ma gandesc cand au trecut 2 ani atat de minunati Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

va multumim din suflet pt urari, sunteti niste dragute ca de obicei
eu sunt sparta de oboseala...la servici a fos ciudat, nu-mi gaseam locul, calculator inca nu am, trebuie sa-l primesc configrat de la Iasi, birou inca nu, ca nu s-a mutat inca cine statea acolo cu toate catrafusele...ehhh, va mai povestesc maine ca nu mai pot tine ochii deschisi...am avut si musafiri azi, bunicii, toti plus cumnata si copii...

pe Sabina au serbat-o frumos si la cresa, am si cateva poze, dar le pun maine...iar party-ul oficial va fi sambata.

Rechiasa si Mihai

atat pot , va pup pe toate, noapte buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Ionela bine ati venit acasa, astept cu nerabdare relatarea povestii nasterii. Acomodare usoara!

Diana ma bucur ca sunteti bine

Ramonik si eu daca as fi in locul tau as incerca sa o intarc pana atunci usor usor, cred ca ar fi mai bine pt amandoua asa

Dymo suntem alaturi de tine

Monis ma bucur ca e bine cu acomodarea la servici

revin

Mami fericita de Mariuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Imi cer scuze ca am disparut iar ca magarul in ceata dar zilele astea sunt putin mai nasoale pentru mine, in 27 tata ar fi implinit 60 de ani, iar pe 1 am fost la Luminatie si am dus-o si pe Maia pentru prima data cu noi, asa de mult mi-as fi dorit sa o poata tine in brate .
Da imi revin eu ca am de pregatit o petrecere
La multi ani RAMO.C!
La multi ani rAMONIKA!
La multi ani GABI!
si un buchet mare de flori pentru voi fetelor
Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Ionelafelicitari mami pentru micutul voinic, acomodare grabnica si asteptam povestea
p.s vezi ca ai reusit sa treci si peste pragul psihologic cu greutatea
Danafelicitari pentru rezultatele bune.
Dymomulta putere iti doresc.
Clujencelor, cand vreti dati un buzz, mess e deschis toata ziua
Stephyma bucur ca ai reaparut, ai niste copii minunati, imi pare rau de faza cu laptopu, eu saptamana trecuta era sa fac o criza de nervi cand mi-a spus sotul ca am ceva bug pe hard si ca s-au pierdut toate pozele cu Maia, am crezut ca il strang de gat , noroc ca le-a putu recupera, morala : le-m pus toate pe picassa
Laurati-am admirat comorile, sunt superbi puii tai, ma incearca asa o invidie +++ cand ma gandesc ce frumos se vor juca ei la anu.
Monis, Many ma bucur ca e bine la munca
Apropo de munca RamoX, oare nu poti sa iti iei concediu medical pentru Dominic pana in ianuarie?
fug ca s-a trezit

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput