relax&tone - rezultate?

relax&tone - rezultate? | Autor: kmy_black

Link direct la acest mesaj

buna fetelor!!!
am deschis acest subiect pt k m-ar interesa opiniile celor care ati folosit, folositi relax&tone!!! sunteti multumite, cata
de des il folositi, cat timp dureaza o " sedinta", si daca intr-adevar se vad rezultate!?

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011

bebe strumph

bobocel de 6 luni


Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Mama mea a vazut rezultate: din picioare grasunele dar cu piele dreapta, intinsa si frumoasa, acum are o celulita de toata frumuseata. Poate e procesul prin care se 'sparge' celulita? N-am idee, dar ea nu vrea sa se mai apropie de aparat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Eu am unul, nu l-am folosit prea mult pentru ca-i sar bilele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Eu mi-am cumparat de pe okazii, sigur nu e original dupa pret si cum arata, l-am folosit de cateva ori, dar mare rezultat nu am vazut. Oricum la cat am dat pe el (50 RON) nu ma plang prea mult. Dar imi place sa il folosesc pentru relaxare, nu stiu daca la celulita are vreun spor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

IL am si eu...Nu am prea mult timp sa-l folosesc, sincer, dar atunci cand il folosesc e mai mult pentru relaxare cand am picioarele umflate, obosite. Cat despre celulita, asa e, nu prea da mari rezultate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Si eu tot de pe okazii l-am luat. Ii sar bilele si la al meu, nu cred sa fie original.
Dar nici rezultate nu am vazut. Nu merita, investeste banii in altceva.

Mergi la inceput