Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***357***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Eva,aseara:-Mami, ai palu' ud, de ce?-Pentru ca l-am spalat-De ce?-Pentru ca era murdar-De ce?-Pentru ca am fost in praf-De ce?-Pentru ca a trebuit sa ies afara,sa merg la birou-Oooo, biloul tau nu e culat ca si casa mea!!De ce??Tot aseara, in timp ce ii spuneam Alba ca Zapada, mi-a venit mie sa o intreb cum il cheama pe sotul caprioarei . Raspunsul: "Cosmin" (asa il cheama pe taica su). Dar s-a corectat repede:"Nu, nu, nu Cosmin, cum il cheama mami?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Eva,aseara:
-Mami, ai palu' ud, de ce?
-Pentru ca l-am spalat
-De ce?
-Pentru ca era murdar
-De ce?
-Pentru ca am fost in praf
-De ce?
-Pentru ca a trebuit sa ies afara,sa merg la birou
-Oooo, biloul tau nu e culat ca si casa mea!!De ce??

Tot aseara, in timp ce ii spuneam Alba ca Zapada, mi-a venit mie sa o intreb cum il cheama pe sotul caprioarei . Raspunsul: "Cosmin" (asa il cheama pe taica su). Dar s-a corectat repede:"Nu, nu, nu Cosmin, cum il cheama mami?"







De ce? de ce ? de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

ce frumos vorbeste eva:D cred ca v-a innebunit...dar e superb!
tudor este la fel..ne intreaba c ce e aia? ce e cealalta..de ce intreaba mai rar!
dar faza cu nu vreau sa suflu mucii o avem si noi...n-am ajuns pana in stadiul sa-i bag inapoi in nasuc, dar nici mult nu mai avem:D am ras de una singura:))
tudi inca mai plange cand il las la gradi..imi este tare mila de el, dar este spre binelel lui..astazi apropae ca a fost pedepsit pt ca facea galagie in timpul pevestii..educatoarea este foarte buna! si il iubeste mult pe tudor k e mic si vorbeste mult si corect!

vrem si noi tobe sa ii cumparam de craciun, pe langa lego city si ninjaco..cred ca ii luam doar lego city..totul cu politie..si daca gasesc o masina de gunoi mare sa ii cumpar..nici nu stau pe ganduri..caut de mult! e innebunit sa priveasca cum se ridica tomberoanele si cum cade gunoiul si cum se urca gunoierii pe telpita:)) imi e si rusine sa spun altora de aceasta pasiune a flacaului...mai este vreunul interesat de masina de gunoi? la noriel mi-au spus fetele ca masina de gunoi se termina cel mai repede dintre toate si niciodata nu ramane mult timp pe raft:))

pe 31 face eva 7 luni..si astazi s-a ridicat in picioruse singura singura tinandu-se doar de gratiile de la patut! sunt mami mandra astazi si am spus la toata lumea!

la multi ani sarbatoritelor!

un we placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Eva,aseara:
-Mami, ai palu' ud, de ce?
-Pentru ca l-am spalat
-De ce?
-Pentru ca era murdar
-De ce?
-Pentru ca am fost in praf
-De ce?
-Pentru ca a trebuit sa ies afara,sa merg la birou
-Oooo, biloul tau nu e culat ca si casa mea!!De ce??

Tot aseara, in timp ce ii spuneam Alba ca Zapada, mi-a venit mie sa o intreb cum il cheama pe sotul caprioarei . Raspunsul: "Cosmin" (asa il cheama pe taica su). Dar s-a corectat repede:"Nu, nu, nu Cosmin, cum il cheama mami?"







De ce? de ce ? de ce?


DA' DE CEEE???

Leeloo, felicitari pt copiii tai mari si simpatici!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Poftiti la o cafea, vine wkd-ul !!! o sa avem un wkd plin, diseara petrecere, maine aniversarea bunicii mele care implineste frumoasa varsta de 89 ani si i-am pregatit o surpriza , apoi teoretic ar trebui sa mergem la un cocktail cu ocazia zilei Austriei care se tine la Castelul Huniazilor dar nu stiu cum o sa ne incadram in program plus ca nici nu sunt f dornica sa particip , iar duminica mergem la un chef de pici !! Eu zic ca nu o sa ne plictisim in wkd !!


La multi ani, buni de Novus! [bis

Si distractie placuta la evenimentele sociale!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

Pentru Denisa: http://www.etargoviste.ro/evenimente-targoviste/3914/program-crizantema-de-aur-2011/
a inceput de ieri...insa n-am aajuns, poate cand s-o scula pitica, ca aseara admiram teatrul, pe dinafara


Merci, dar nu programul cantarilor ma interesa, dar doar nu duc copkilul la romante... eu de expo de crizanteme intrebam. Am gasit, dar a fost ca-n bancul ala: nu erau crizanteme, ci tufanele si nu era kiar expo, ci neshte ghivece... dar a fost ok... mai interesante mi s-au parut niste piese imense de sah din fata Casei de Cultura (sau cum s-o mai numi acum). Am tras concluzia ca inca mai exista miscare sahista (puternica) in Tgv, ceea ce m-a bucurat tare mult. M-a cuprins asa o nostalgie a vremurilor de alta data... Si o amintire puternica a persoanei al carei nume il poarta... Adela....
Am avut noroc de o zi superba ieri, asa ca ne-am putut plimba in voie. Pitica a fost incredibil de cumintik. Asa mandra m-am plimbat cu ea de mana si am batut tot Shentrul Tgv... Tare bine a fost!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Am fost luni la hm (ca de marti m-o palit boleshnita) si n-aveau nici manusi, nici ciorapi faini. Da' m-am capatuit cu niste bratari zdranganitoare, nu neaparat pt aceasta ocazie. Pachet de 30 de bratari


So, tre sa mai vizitez si io magazinul respectiv!

Insanatosire grabnica, Monn!



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Va las, ca s-a trezit mandra! We placut!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

Daca in cursul saptamanii ma chinui sa il trezesc. w/e fiind la 7.30 a fost in picioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete azi va las pe masa "di tate"
Bogdiimplineste 9 ani...






Va multumesc ca existati si ca pot vorbi oricand cu voi!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput