Pentru copii-hainute,lapte, cosmetice, etc.-29

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Buna fetele,vroiam sa va spun ca nu am primit aviz pentru colet de la Dulcica27,as fi vrut sa stiu daca a trimis cumva colet catre noi,stiu ca anuntase acum vreo saptamana sau mai mult ca urma sa trimita un colet la noi,mi-e teama sa nu fi trimis cumva si sa se fi pierdut avizul,mi s-a mai intamplat sa fie trimise colete catre mine si sa se piarda avizele sub diferite forme ,asa ca daca stiti ceva,va rog sa ma anuntati si pe mine.Multumesc mult,va pup,noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Laura, ti-am mai trimis un PM daca esti ai timp sa-mi raspunzi. Nu am reusit oricum sa pun coletele azi pentru ca suntem sechestrati in zapada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu anunt de pe acum...

Am de dat un costumas gros, fas captusit, de zapada, pentru o fetita de 2 ani - 2 ani si jumatate. E roz.

Si o sa mai am de dat hainute de iarna, marimea 92 (tot asa, 2 ani).

Daca gasiti pe cineva de pe acum, sa imi spuneti.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...



Selene vezi mamagiuliei are o fetita EVA ,de 2 ani,s a scris si aici si i am trimis si eu.stie si LauraNicole



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=170204

sunt in pregatirea unui colet care va contine alimente, rechizite, haine pt fetita mai mare si jucarii pt ambele fete.

daca mai are cineva ceva de trimis , poate se nimereste

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Pisoi, iti raspund diseara,ok? Am auzit ca e frig si zapada multa in Ro asa ca stai linistita.

Am primit pe PM datele unei fete de 16 ani cu copil mic de cateva luni si 4 fratiori mai mici. Scriu mai mult diseara ca acum sunt la munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

buna! va mai amintiti de noi ?
am crescut maricei!darius face peste 3saptamani 2anisori
este tare cuminte si ascutator...dulce si iubitor...vorbim,mergem ,interactionam cu tot ce este in jurul nostru. are aproape 90cm si ~13kg. este blondut are ochii ciocolatii.ma ajuta la treburi in casa cum poate...
intr-un cuvant :DOZA MEA DE FERICIRE !
asa...acum revin la topic:
am si eu un carut de vara portocaliu de dar!este fnctional!singura problema ce o are ,sunt husele decolorate de la soare!
nu pot asigura transportul!cine-l vrea si poate veni sa-l ia de la mine...cu draga inima il oferim mai departe!


o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Arwen, ti am sters topicul, eu cred ca e ok ca ai scris aici.





_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Va rog sa-mi dati adresa fetelor din Bragadiru, Ralu si Eva !!!

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Va rog sa-mi dati adresa fetelor din Bragadiru, Ralu si Eva !!!

_




Cine sunt? Nu le gasesc pe lista mea cu adrese. Cine le are, mi le poate trimite, rog mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Laura, le avea Deus (Sanda) dar ea nu mai intra pe net. Si eu le am primit cu dedicatie Eva si nu am adresa lor, incerc cumva sa o mai gasesc azi-maine.

_

Mergi la inceput