Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Tamina da voi ce probleme ati avut ? De ce ati ajuns la bucuresti? Acum sunteti bine?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna fetelor argesence !
Am demarat actiunea " ajutoarele lui Mos Craciun" si daca vreti sa fiti si voi printre ele, va astept cu drag !
aici gasiti detalii.

O seara buna !

............................................................

Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:


Mirela, felicitari pentru nepotica, sa fie sanatoasa si sa manance mult laptic de la mami...refacere rapida surioarei, vor trece si momentele acestea grele de la inceput.

Anca, nu am fost inca, dar saptamana asta sigur ajung si-ti spun.
Hotaran nu mai e la Luca.

Dariana, dar sunteti plimbareti nu gluma...sunteti sanatosi? Cum vi se pare Oradea dupa tumultuosul Bucuresti?

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele.
Ralu te astept cu vesti. Pe unde mai e Hotaran. Stiu ca are ceva ani, da cat au fost mici copiii s-a ocupat de ei si a fost ok.
La multi ani cu sanatate si noroc tuturor sarbatoritilor de astazi!
La multi ani Rares si sa fi sanatos si cumintel! Mirela sa-ti traiasca baiatul si sa-ti aduca multe bucurii!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca multumesc pt urari. a dus bomboane astazi la copii si va primi cadoul cand va veni de la gradi.
ieri i-am dus la dansuri pt prima data. in gavana la o casa. i-am dat pe amandoi, am zis ca daca tot pierd vremea dupa unul, macar sa pierd dupa amandoi. mi-ar fi si greu ca pe rares sa il duc acasa, si sa ma reintorc la dans pt rebeca. s-au descurcat binisor pt prima sedinta. mai bine rares decat rebeca. el chiar se chinuia sa faca miscarile acelea, era destul de atent si tare tare dragut cum se fataia el cu funduletul in aer sa miste soldurile. pe rebeca in schimb o lua visarea, in loc sa se uite la oglida si sa faca dupa d-soara profesoara ea se uita la fetita din stg ei. dar in mare le-a placut. totusi rares mi-a "reamintit" ca "rebeca a zis ca vrea la dans, nu el. el vrea doar la karate!" deci nu stiu daca vineri va mai vrea sa mearga. in fine, mai vedem pana atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela felicitari pentru dansuri. Poate il convingi si pentru vineri. Ce fel de dansuri?
Cred ca au fost tare simpatici

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Mirela, La multi ani pentru Rares, sa fie sanatos si sa aiba parte in viata numai de lucruri frumoase. Casa unde faceti dansuri e pe langa un parc de cartier? iar doamna de la dansuri e tanara, parul lung brunet sau roscat?

Anca, nu stiu unde e Hotaran acum, sora mea mi-a spus ca nu mai e la Luca.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele si poftiti la o cafea tare, ca am ajuns la jumatatea saptamanii si mie una mi-e tare somn.
Ralu da voi mai faceti balet?
Cat despre Hotaran o fi plecat in Canada la nepoti, da era bun de stiut acolo pt probleme.
Ma uitam ca Erica nu e in listuta si nu m-a tras nimeni de maneca. Incerc sa editez, da parca nu se mai poate decat in primele 3 zile de cand s-a deschis subiectul.


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Spune ca nu se poate edita decat in primele 20 de ore

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

ralu multumesc pt urari. da, dansurile sunt la o casa langa un parc micut de cartier, iar d-soara prof este tanara, fata alta si ochii albastri, cu parul lung si bruneta, nu cred ca are mai mult de 25-26 ani si o cheama loredana.
anca dansurile sunt moderne. deocamdata au facut un dans pe melodia "nu mi-e frica de bau-bau", au mai facut un pas de samba pe o alta melodie, inca vre-o cativa pasi si incalzirea obligatorie la inceputul orei de dans. nu sunt miscari complicate, dar dau bine per ansamblu. eu sper sa mergem in continuare pt mie una imi place de ei. sunt simpatici si dragalasi cum se fatzaie ei dand din fundulete.
ieri mi-am petrecut vre-o 2 ore si jumatate cu rares sa facem nsite jucarii micute din mie mici de tot gen lego. i-am si zis sotului meu la tel "draga, cred ca ai avut ceva cu mine dupa-aniaza asta, de mai bine de 2 ore ansamblez la jucarii, eu fac pe o parte si fito strica pe cealalata, tot ce face el eu trebuie sa desfac si sa o iau de la capat dupa schema, cred ca mai am putin si ma duc cu capul de tot!"
rebeca a fost tare incantata de bebelush "vai, exact ce imi doream, exact pe asta il vroiam, e cel mai frumos si se asorteaza cu bebelusul galben si cu cel din cosulet" etc.
iar aseara bineinteles rares nu a vrut sa ii dea niste cuburi rebecai, motiv pt care rebeca a luat o tablita de la cuburi si i-a dat una in frunte de i-a lasat 2 semne vizibile :))))))))))))))))

Mergi la inceput