Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

cioc-cioc...
Am ramas singura pe aici?
Mai stiti ceva nou despre clasa 0?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

La multi ani!
Un an plin de realizari, fericire si multe bucurii.
Eu cu timpul pe sponci. Am un an cumplit, dar e timpul sa ma mai pun si pe mine pe primul plan.
Rares va ramane si anul acesta la camin si va repeta grupa mare. Nu ma dau in vant sa invete de la 6 ani, asa ca imi comvine prea mult sistemul camin si programul si tot, in plus nu vreau sa fie cobai petr acest nou sistem.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Tamina doamne ajuta ca anul tau sa fie mai usor decat zici
Eu pe Erica chiar daca e in decembrie nascuta o dau la cls 0, sper sa ne ajute Dumnezeu sa fie bine.
Un nare de la noi pentru voi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare fetele. Ce faceti?
Noi maine mergem la tara la parastasul de 7 ani al bunicului meu, iar duminica poate facem niste plimbarici prin oras, da sa vedem cum o fi vremea.
Duminica viitoare vine a mea sora din Anglia si ma duc la aeroport cu Vera dupa ea. De abia astept sa o vad, dar din pacate vom avea timp de discutat doar in masina, ca sta doar pana miercuri si sta la mama, iar miercuri pleaca. Dar tare dor imi e de ea.
si va doresc un week-end placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Anca, eu cand vin surorile mele ma mut partial la mama ca sa le pot vedea si eu mai mult. Mai mult, petrec macar o noapte (alba bineinteles) cu ele sa stam la taclale.
Asa ca pana pleaca surioara, pijamaua, periuta si fuguta la mama ca nu e foc o noapte daca lipsesti de acasa.
Week-end placut tuturor!
Vreau si eu acasaaaaaa..... dar trebuie sa mai inseninez pe la scoala cu te miri ce prostii!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Tamina ai perfecta dreptate da fiemea nu doarme fara mine.
Asa ca dau duminica fuguta la aeroport sa putem vorbi pe dru, , luni sau marti se muta familia la mine, iar in cealalta seara ma duc eu pe la ei. O sa ma starduiesc cat pot.
Vad eu ce mai reusesc sa mai invart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare fetele. Ce mai faceti?
va doresc un week-end placut!
Dumicica ma duc la aeroport dupa sorela! yupy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Tare liniste pe aici...
V-am spus ca am fost cu Erica la un control oftalmologic?
Mai fusesem acum un an si ceva si fusese totul ok. Ramasese a mea sora cu o programare si ne-am dus noi....si surpriza...usor strabism la ochiul stang si trebuie ochelari
Astept sa iau salariul si o sa o facem si pe asta. Vrea rame roz. Or fi scumpe?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

La multi ani!

N-am mai trecut de ceva timp pe aici, imi fac mea culpa.
Anca, vezi ca au afisat la scoala 4 detalii despre clasa 0. Eu am fost azi la Scoala 4 si la 11. Cred ca vom ramane pana la urma cu Scoala 11 pentru ca de anul acesta, conteaza la ce scoala e arondata zona unde locuiesti. Cum eu am buletin pe Craiovei, iar sotul pe Trivale, am optat pentru prima optiune. Inscrierea se va face in 4 etape, incepand cu 5 martie.

Noi suntem bine, miercuri ne mutam. Sper sa fie ok fetele.

Voi ce mai faceti? Vad ca nu prea mai trece nimeni pe aici.





Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Ralu multumesc mult. Si eu vreau la sc 11 ca se duce mama sa o ia si ii e usor. La mine sotul are buletin de Craiovei, iar eu de Trivale, iar pe spatre avem amandoi vize de flotant pe Dacia, da alea nu se pun. Ideea e ca Erica e nascuta in Decembrie si trebuie facuta evaluarea, care nu stiu ce si cum.
A mea nu e cu gandul decat la jucarii si joaca
Pup si va doresc o saptamana frumoasa si usoara


Mergi la inceput