Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Mai, ma gandeam eu in timp ce spalam vasele (stiti ca Agathei Christie ii veneau ideile in timp ce spala vase, nu?) ca poate la mine e problema de se desfiinteaza sediul la care lucrez... Oi fi o piaza rea... Ca prin ce sediu am lucrat, fie si numai ca detasat temporar, toate s-au inchis. O fi criza? O fi restructurare? O fi Mayane?



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

O, Mirela, slava Domnului, ca nu stiam unde disparusi!
Loutzy, bine ai revenit! Cand am vazut cu cata naturalete faci capitol, am fugit repede sa vad cand am ratat intoarcerea ta!
Cocuta, bine ai venit la Buburuze! Mai scrie-ne despre tine!
Tunde...of, of. sa treaca.

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

olalala!!!

incepem saptamana forumiceasca intr-un mare fel:

- loutzy ne face cap nou! multumiri si bun revenit

- draga noastra anka scorpioanka se sarbatoreste! la multi ani sanatosi, voiosi, iubiciosi!!!!
nu ne-ai mai zis nimic de antrenorul ala bengos.

- si cocutza vrea sa ni se alature - bun venit cocutza! cu mare drag te primim! mai zi-ne despre voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mayane

Mai, ma gandeam eu in timp ce spalam vasele (stiti ca Agathei Christie ii veneau ideile in timp ce spala vase, nu?) ca poate la mine e problema de se desfiinteaza sediul la care lucrez... Oi fi o pizaza rea... Ca prin ce sediu am lucrat, fie si numai ca detasat temporar, toate s-au inchis. O fi criza? O fi restructurare? O fi Mayane?



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Daca-i Mayane, te-as imprumuta... Am eu niste locuri pe care le vreau inchise...


Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Anka, la multi ani, si la multi bani, si sanatate, si iubire, si liniste, si tot ce-ti doresti



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

si apropo de Anka, alea care vreti sa vi se cante "la multi ani", ia sariti cu data nasterii pentru prima pagina.
Acu', daca nu vreti nu vreti, nu va pune nimeni cutitul la carotida, dar voi ramaneti fara urari

(muamaaaa... si daca sar vre-o 10 ce ma fac? ca se strica feng shuiu' la prima pagina...)



World all details Wallpapers on view

"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"
"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."

Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielaromt spune:

Bine Mayane, fie... eu's pe 01.11.1981

Laura, ce mai faceti? ne dai si ceva vesti despre voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

din nou: Mirunei ii miroase gurita. Si nu a acru ci parca e om mare, nu stiu cum... Ce e??

Andutza- de pepenas Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

LAURA multumim mult de capitol.

IRINUKA saru-mana mult, dar s-a dus mama si mi-a luat de la farmacie.

TUNDE mami tu te-ai scos cu cadoul. Oricare mamica ar fi super incantata sa primeasca o cutie de Welede.
Sanatate multa la Fifica.

COCUTZA bine ai venit la Buburuze. Mai povesteste despre voi.

Mai, cu ceva timp in urma mai venise o mamica noua, Simona, dar a disparut. De ce oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

ANDUTZA si lui Razvan ii miroase gurita de cand tot are muci si respira mult pe gura. Acum, nu stiu exact despre ce miros vorbesti tu. Si mi-am adus aminte ca intrebai mai devreme: Stodal este bun daca tuseste putin, asa, de 4-5 ori pe zi. Asa mi-a zis doctorul. Pentru tuse mai serioasa nu e bun.

Mergi la inceput