Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

NEATA

cu intarziere si scuzele de rigoare, anunt si eu ca am primit coletele de la Dicirstea, Ducky, Aka si Gatea Multumim frumos, stiu ca v-am chinuit rau ca coletele astea, sper sa nu se mai intample.
Multumim si de bonusuri
Dicirstea, f frumoase hainutele, dar ii sunt miiici o sa le repun la bazar (cand oi gasi nitel timp..)
la fel si hanoracul de la Gatea, ii e fix fix, il repun si pe acela, tot la umanitare....
sper sa reusesc sa le postez saptamana asta.

o saptamana usoara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Neatza! Si o saptaman buna va doresc!
Gatea, am primit pachetul cu fusta de la tine, multumesc!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyan79 spune:

buna dimineata.
maine ma duc cu baietelul in varsta de 2ani si 4luni sa ii scot popipii la budimex. ma poate ajuta cineva. ati trecut prin asta cu copilasi cum a fost. cu cine ati facut operatia? si cat va dus?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crystyan79

buna dimineata.
maine ma duc cu baietelul in varsta de 2ani si 4luni sa ii scot popipii la budimex. ma poate ajuta cineva. ati trecut prin asta cu copilasi cum a fost. cu cine ati facut operatia? si cat va dus?


Multa , multa sanatate baiatuluisi refacere cat mai rapida. Nu am trecut

Multa sanatate baiatului si refacere cat mai rapida. Nu am trecut deocamdata printr-o astfel de interventie, insa iti pot recomanda pe cineva acolo la care am mers cu baietelul meu pentru un control. Este vorba despre dr Gheorghe, seful sectiei , foarte bine pregatit, nu mi s-a parut spagar si la care intotdeauna stai la coada la cabinetul lui. Daca te hotarasti cand ajungi acolo ia legatura cu asistenta sefa, tot Gheorghe o cheama, sau mai bine da un telefon inainte. Centrala spitalului , sectia de ORL. Nu stiu la cat s-ar ridica o astfel de intreventie si din spusele altor mamici trecute prin operatia asta recuperarea este foarte rapida, interventia scurta si poti pleca acasa chiar in aceeasi zi.

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.


Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

ALATURI DE BIBI

BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am facut si eu plata pentru 2 produse licitate si castigate de la bazar . Am trimis confirmarea pe mail . Pentru Ionela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Buna ziua

Sa stiti ca va citesc zilnic, dar ma abtin de la prea multe achizitii ca am ajuns la fundul sacului

Crys eu am operat ambii copii la Budimex (2009 si 2011) la Dl Ursuleanu si am fost foarte multumita si de el ca medic si de spital la general. Curaj!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui luy

Buna tuturor,

Asa cum am promis, revin cu cateva articole cosmetice donate pentru campania 'Ajutoarele lui Mos Craciun' :
After Shave Gilette Artic Ice
Set Adidas Ice Dive ( After Shave & Shower Gel )
Set Protex ( Sapun lichid & Gel de dus )
precum si :
Cereale Milupa Bio 7-Korn

Multumesc fetelor care au licitat articolele donate pt campania 'Portocale de la Mos Nicolae'

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )


Luy, am primit banii pentru ACEST produs, multumim mult

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Intereseaza pe vreo mamica de fetita pantaloni captusiti raiati, roz, 68 lungime, 48 cracii ?
sau geaca de iarna, visinie, pt 130-135 cm ?

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mamagiuliei, pentru marimea 120 crezi ca sunt buni pantalonii?
este petnru o fetita de 7 ani!
multumesc de info

inca nu stiu nimic de pachet si de cum am sa il pot trimite, cand stiu date concrete, te anunt

fetelor, inca va astept cu oferta la o carte frumoasa cu povesti, ceva pentru o scolarita, sigur aveti o carte in biblioteca si copiii vostri se pot lipsi de ea!
multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Olim, ce pregatesti tu acolo pt fetita ?
depinde f mult de constitutia ei, nu poti intreba mamica ?



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Si tu poti fi Mos Nicolae

Mergi la inceput