Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Boti, batem palma dupa ce-ti arat in fotografie pantalonii Doar sa-mi gasesc acumulatorii


dadada, vrem poza. uitai sa mentionez ca haina noastra e tot din raiat, daca-i gasesc pantaloni la fel ar fi ghindocul in extaz. Iar cizmele ni-s rosii



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

BUNA FETELOR
revenim si noi acasa de la recuperare dupa 3 sapt de intrenare.
am pregatit ptr. luni colete ptr.

ellinia
velentina_22
simonapro
danadanina
selen80
gavroshu

va pupam si nu avem cuvinte sa va multumim ,cat ne ajutati cumparand hainute de la noi

mihaela si mihai gatea

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Mihalelor (Gatea si Mikaeela) aveti vreo plata de 12 lei de la Larisa Elena din Ploiesti? Nu e familiarizata cu bazarul si comunicam destul de greu....dar a zis ca a platit pentru un caz din Ploiesti.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Mihalelor (Gatea si Mikaeela) aveti vreo plata de 12 lei de la Larisa Elena din Ploiesti? Nu e familiarizata cu bazarul si comunicam destul de greu....dar a zis ca a platit pentru un caz din Ploiesti.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare



Eu nu am nici o plata de la Larisa Elena.Poate Gatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=34903#SHIPPING

pentru actiunea umanitara "Mos Nicolae" a Gustei!


Prezenti in concurs , un vot va rugam:www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=19" target="_blank">AICI pentru fotografiile my1 si my2.

Va multumim tuturor!




27+
AMR:13 saptamani

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

buna
dicirstea am raspuns pe pm.
iarna astept raspuns.de ce mi-ai dat neutral(odata ce tu ai rununtat la acea incaltaminte desi o licitase-i) daca ai gresit spune(se poate rezolva).
vad ca nu raspounsi la email si pm.
astept raspuns.
mihaela gatea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Pentru ca putem adauga produse si pentru actiunea de Mos Nicolae, am adaugat si eu un trenulet cu vagonet si cuburi de construit, marca Ecoiffier, pt. 1-3 ani

Va pup si sper sa mai revin cu cateva jucarii si o pijama cu Minnie de Mouse



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

pentru ce varta este pijamaua?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Anca e marimea 98, 2-3 ani, Disney

si tot pentru actiunea de Mos Nicolae cu portocale, mai ofer un balansoar omida pt 1-3 ani



Monica si Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput