Bazar umanitar (69)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

DA, erau ok hainele, calcate la dunga . Nu mi s-a parut ca ar mirosi a statut, cel putin nu miroseau sa le simt, ca nu mi=am bagat chiar nasul in ele.
Cel mai mic copil are pana in 2 ani (1 si un pic), mai este unul la gradinita(4-5 ani) si 2 mai marisori, la scoala. Eu nu i-am vazut, mi-a povestit mama la telefon de ei, dupa ce i-a 'recenzat'. A fost foarte impresionata de saracia lucie in care traiesc (4 copii, 2 parinti+un bunic in 2 camere inghesuite, cu doar 3 paturi, o singura masa rablagita si un dulap ce cade peste ei.). Le-a dat mama din hainele ce le dusesem la ea si nu apucase sa le imparta si i-am zis ca o sa=i mai duc pt ei.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

dicirstea- ai scris in 19.10( am reluat acum toate postarile in urma pentru ca stiam ca ai scris ceva de coletul meu)ca ai uitat ceva din colet si urmeaza sa il pui a doua zi.Ai reusit atunci sa l pui pentru ca la mine nu a ajuns inca ... de atunci am ridicat patru colete plus mai am doua avize azi sa ridic dar nici urma de coletul tau.
Sper sa nu te superi ca te intreb dar chiar nu vreau sa ajunga retur la tine daca ai reusit sa l pui, mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata doamnelor...

Am reusit sa ridic aseara coletul de la Katteryana, fix cand inchideau obloanele la posta dar ce mai conteaza... azi nu as fi reusit sa ajung si de luni cine mai stie ce va mai fi.. Superbe lucrusoare... Katy multumesc mult si de bonus! Azi le-am si trimis la pretenuta mea...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui kid

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

Citat:
citat din mesajul lui kid


Nu gasesti ceva de cumparat de la bazar donat pentru Marius Andrei, sa depui banii in contul lui Mihai Darius?



Teodora-Ana, de Mihail Vladimir (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!



crede-ma ca asta am facut prima data, dar nu am gasit nimic
eu vroiam papuceii aia pt cresa ...offff





Eu am de platit ceva pentru Marius Andrei, daca vrei, cred ca am putea sa facem schimb de chitante. Ar fi ok?



Teodora-Ana, de Mihail Vladimir (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!



daaaaaaaaaaaa
ar fi super, doar ca nu mai stiu daca ancadragoman a virat banutii sau nu, ca m-a intrebat pe PM cui trebuie sa-i vireze, si nu mai stiu daca a facut plata sau nu

ah, ce bine ar fi sa se rezolve cumva situatia asta, imi pare asa rau ca v-am incurcat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

este ok asa,nu ma deranjeaza

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mercedes

dicirstea- ai scris in 19.10( am reluat acum toate postarile in urma pentru ca stiam ca ai scris ceva de coletul meu)ca ai uitat ceva din colet si urmeaza sa il pui a doua zi.Ai reusit atunci sa l pui pentru ca la mine nu a ajuns inca ... de atunci am ridicat patru colete plus mai am doua avize azi sa ridic dar nici urma de coletul tau.
Sper sa nu te superi ca te intreb dar chiar nu vreau sa ajunga retur la tine daca ai reusit sa l pui, mersi.



Am reusit sa il pun....dar in coletul Corneliei
Ii multumesc ca mi-a spus...puteam sa il caut pana albeam
O sa iti trimita ea bluzita respectiva.
Mii de pentru amandoua.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

dicirstea, a fost ceva in aer, ca si pachetul ce a ajuns la mine, s-a plibat intai pe la Targu Neamt. Avizul primit in posta avea un X mare pe el si scris 'pe str. Mihai viteazu nu avem blocuri'. Apoi mai jos, redirectionat P. Neamt. Pe cutie era scris mare Tg. Neamt, apoi taiat si incercuit cu rosu 'P. Neamt'. Cred ca ai scris pe colet doar strada, fara localitate si s-au zapacit cei de la posta.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

dicirstea-tot coletul meu l-ai pus corneliei?ca eu n-am capatat inca nimic de la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna am primit coletele de la

alex_andra
ducky
multumim mult ca sunteti alaturi de noi .

O sa revin cu cateva noutati mai incolo sper sa va si placa insa acum inca nu ma simnt ok ,inca nu ne-am revenit dupa externarea din spital si nu m-am obisnuit cu ideea pierderilor unor achiziti facute de Raul dupa aceste episoade de convulsi pe care le-a avut .

Va multumim ca sunteti alaturi de noi si ne sunteti ff dragi si apropiate de sufletul nostru .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Nuuu, doar o helanca.

Nu mai stiu ce am scris pe colet, dar pe aviz am scris clar Piatra Neamt, ca am hartia aceea de la posta...pana la urma sunt sau nu blocuri pe M. Viteazu in Piatra?


Eniuei...asta e al doilea semn ca trebe sa ma las de meserie, un brat de pentru cele care reusesc sa se ocupe de chestia asta.
Atata m-am stresat sa nu incurc lucrurile, dar nu mai stiam pe unde si cum sa le pun....si se pare ca de ce mi-a fost frica nu am scapat.

Va rog sa va aruncati un ochi pe postarile mele si daca mai vreti ceva spuneti, ca vreau sa in we sa rezolv transez situatia. Fac toate pachetele ce le am de trimis (astept telefoanele de la cele care ziceau sa ne intalnim) , scot restul de la bazar, impart produsele si le trimit responsabilelor. O sa le trimit si pozele, poate vor sa le mai foloseasca.

Ma consum foarte tare ca vreau sa fac si eu o fapta buna si nu prea imi iese


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=3" target="_blank"> AICI NE PUTETI VOTA



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput