Dr. Catalin Haiduc - 9

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Buna fetelor. Sunt o graviduta in 11 saptamani si ma bate si pe mine gandul sa merg la dr. Haiduc. Am schimbat un dr. si acum testez terenul
Fetele care merg deja, puteti sa-mi raspundeti si mie la cateva intrebari, ca tare as vrea sa ma linistesc odata cu cautarile astea
1. Cum este dr. Haiduc? Poti vb. cu dansul, are rabdare, te lamureste, iti ofera singur sfaturi la probleme la care tu nu te-ai gandit (am obosit sa ma documentez eu la greu pe net si sa vin la fostul dr cu tot felul de intrebari)?
2. Il poti suna oricand ai nevoie? Daca ai o problema te ia in serios, te cheama eventual la spital?
3. E atent cu toate analizele sa ti le dea la timp?
4. Te consulta si suplimentar (eco in afara de cele morfologice)
5. E de acord cu vitaminele luate in per. sarcinii?

Scuze ca v-am bombardat din prima, mi-ati fi de mare ajutor daca v-ati spune parerile

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Chiar nu mai merge nimeni la dr Haiduc sau subiectul e pe duca....ar fi pacat

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Buna, Ioana !
Eu am nascut in 2008 cu Catalin, dar iti pot raspunde la intrebari:
1.Este un doctor cu multa rabdare, este atent si daca pui intrebari iti raspunde si iti explica ceea ce nu intelegi ( personal eu te sfatuiesc sa te informezi in continuare despre ce te intereseaza si sa-l intrebi si pe doctor,intuitia te va ghida)
2.La mine asa a fost.
3.Da am facut toate analizele care se cereau atunci, la momentul oportun.
4.Da.Eu am fost si la spital la Filantropia si acolo mi-a facut eco de fiecare data sper finalul sarcinii.
5.Da, chiar iti indica daca este nevoie .
Oricum sarcina usoara iti doresc si succes la nastere !
Sper sa-ti raspunda si fetele care au nascut mai recent cu domnul doctor.
O zi buna si frumoasa !

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Mary, multumesc frumos

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

ioana si eu am fost la d-nul haiduc si este mai mult decat dragut , tinand cont ca eram pentru prima data la el . insa a fost de acord ca problema de infertilitate a noastra il depaseste si mi-a recomandat calduros un set de completare de analize - pe langa cele pe care le aveam si m-a rugat sa ma gandesc serios la o clinica care ma poate ajuta .

dar ma asteapta petru urmarirea sarcinii , daca doresc .

poti intreba orice , pe noi ne-a lamurit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Multam Gabi

11+ Multumesc Doamne
PAI 1 homozigot, MTHFR A 1298 heterozigot si Factor XIII heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

spunea o fata aici pe forum ca s-a garbit nitel bebe si in seara de ajun de revelion tre sa nasca . d-nul haiduc amana concediu si ramane sa nasca fata , pleaca totusi a doua zi - 31 , iar pe 1 era deja la spital sa vada cum se simte . super medic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaT81 spune:

Buna burtici,
Sunt o viitoare mamica, 23 de saptamani si sunt pacienta dr Catalin Haiduc.
Va citesc de ceva vreme din umbra, dar azi m-am hotarat sa va scriu.
vroiam sa ma duc la cursuri la filantropia si citisem mai sus ca nu se mai fac cursuri.
Am sunat azi la filantropia sa intreb de cursuri si mi-au zis ca incepe un nou modul martea urmatoare adica pe 28.08 in amfiteatru la ora 17:00.
din cate am mai citit pe-aici cursul se tine miercurea. sunt cumva cursuri diferite sau e acelasi?

DanaT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coca81 spune:

Buna,

Si eu sunt fffff interesata sa particip la cursuri, asa ca daca are cineva informatii suplientare ar fi de un real ajutor sa le posteze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaT81 spune:

Eu maine ma duc la curs sa vad despre ce e vorba si o sa revin cu mai multe detalii.
nu stiu exact pe unde e amfiteatru dar o sa il gasesc eu .

Mergi la inceput