Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Nasterea unei stele

Dr. Catalin Haiduc - 9

(2 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor  Subiect Subiectul urmator
Pag. din 19

madyi

Romania, Bucuresti
169 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite madyi un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ane, mult a fost, putin a ramas. Sa vezi ce dor o sa iti fie de burtica dupa aceea. Si mie mi-a fost cam greu in ultimele saptamani ca ma dureau toate cele, aveam si niste arsuri nasoale, iar noaptea pentru mine incepea la 4,5 dimineata. Profita acum de somn si liniste, ca dupa aceea...Pup si noapte buna!
Mergi la inceput
dianaemma
dianaemma

Romania, bucuresti
36 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Iana daca ai nevoie de pastilute sau oricare dintre voi : diana_gologan@yahoo.com

Aveti grija de burtici si bebei, dar si de voi!

Cu drag ,
Diana
Mergi la inceput

niccostea

Romania, Bucuresti
334 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite niccostea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Drageor, stiti cumva daca dl dr. are garda la Filantropia in urmatoarele zile? Am niste dureri ciudate, ascutite in zona perineului si - daca se intetesc peste week-end - m-as bucura sa stiu ca ma duc si il gasesc de garda. Daca trec week-end-ul, luni la prima ora sun la Medical City - poate ma programeaza marti...
Multumesc!

17+
MTHFR - A1298C heterozigot
Mergi la inceput

andreea204

Romania, pitesti
72 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiandreea204 Adauga semn de carte la raspuns Trimite andreea204 un Mesaj Privat  Reply with Quote
poti merge si dk nu este de garda, il gasesti dimineata.
Daca tii neaparat sa mergi cand este de garda, suna la spital si afli.

28 ani, MTHFR C677T homozigot
2 avorturi spontane la 5sapt si 6sapt
Mergi la inceput

niccostea

Romania, Bucuresti
334 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite niccostea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Multumesc, Andreea. Durerile mi-au trecut peste week-end (apar doar cand stau pe scaun), asa ca o sa ma duc intr-una dintre diminetile urmatoare.

18+
MTHFR - A1298C heterozigot
Mergi la inceput
Albinutzzza
Albinutzzza

Romania, Bucuresti
120 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAlbinutzzza Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Seara buna fetelor,

Iar e liniste si nu-mi place

Ane, cum esti? Tot 2 in 1?
Mergi la inceput

madyi

Romania, Bucuresti
169 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite madyi un Mesaj Privat  Reply with Quote
A nascut Ane! Am vazut acum pe Facebook!
Ane, felicitari!!! Te asteptam sa ne dai oficial vestea! Adica sa ne povestesti cum a fost!
Mergi la inceput

olishka

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Bucuresti
6578 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolishka Adauga semn de carte la raspuns Trimite olishka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Salutare!!!

Sunt si eu pacienta dr Catalin Haiduc, trebuie sa nasc in orice clipa. dar am o intrebare legata de spital: stiti cumva cat costa rezerva, daca trebuie rezervata din timp si daca ti-l lasa pe bebe in salon?

Sa aveti toate sarcina usoara si nastere usoara si sa stiti ca sunteti pe maini bune. Am mai nascut acum 3 ani cu dl doctor si totul a decurs ff bine. Eu sper sa nu nasc pana luni caci Catalin este plecat in weekend Sunt cam stresata. M-a lasat pe mana dr Florin Popescu. Ce stiti de el?

Multumesc

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+
Mergi la inceput

olishka

Donator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Bucuresti
6578 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolishka Adauga semn de carte la raspuns Trimite olishka un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ane este cu mine in odisee si a nascut prin cezariana pana la urma. Sunt bine fetele.

Olga, mamica lui David iepurasul si 39+
Mergi la inceput
dianaemma
dianaemma

Romania, bucuresti
36 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Olishka,

Eu am nascut cu Florin Popescu, din pacate Haiduc nu a fost, era in concediu.
Am nascut prin cezariana, dupa 12 ore de chin, au decis cezariana, daca la tine este ceza programata e f bine, la mine nu a fost si s-a cam grabit, prin urmare am o operatie cam zambareata si am sangerat ca la menstruatie destul de mult. in rest s-a purtat frumos cu mine, sunt f amabili si sincer mi-am permis sa ii dau mai putini bani decat i-as fii dat lui Haiduc.
Stai fara grija ca o sa fie bine, nu stiu daca tu intrebai de rezerva dar stiu ca e cam in jur de 300 lei sau poate ma insel, e mai bine sa stai cu cineva si bebe sa fie la asistente, ca la rezerva sta cu tine si e mai bine sa te odihnesti.
Numai bine si si grija de tine!
Sarcina usoara si nastere usoara!

Cu drag,
Diana
Mergi la inceput
Pag. din 19  Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com