Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***354***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

A, si la noi aerosolii au venit cu recomandarea de 10 minute, sau macar 5, sau pina se termina amestecul (volum total 5 sau 10 ml)




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Rorod-ra prof de sprijin il ia pe Bogdan(cand vine-ieri de ex nu a fost la serv) din clasa si-l aduce in clasa.Deci teoretic se intalnesc.
La noi in Navodari este o singuta prof de sprijin pt toti copii din oras.La scoala lui Bogdi e ,teoretic ,luni si marti ..si acorda 2 ore lui Bogdan(cate una in fiecare zi) pana acum a fost singur dar e in perioada de evaluare..pe urma probabil vor fi mai multi in clasa.
Eu va ceream ajutorul ca sa-mi spuneti ce sa cer eu...(ca si caracterizare,cand va fi cazul) din care sa reiasa capacitatea si nivelul lui Bogdi.Caci dumnealor daca nu vor sa faca un curiculumm pt el nu-l vor face si eu nu am cum sa le oblig.
In teorice prof de srijin ar trebuie sa fie pt fiecare copil special in parte.Si daca mi-as fi permis as fi platit eu un astfel de prof sa stea cu el in clasa zilnic...statul Roman nu-si permite sa-i plateasca nici pe cei ce-i are.
Nu stiu cum sa va explic....sa fiu inteleasa...si sa intelegeti ca nu doresc ca alti copii sa fie privati de ceva din cauza lui Bogdi.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Pisi super machetele...imi plac

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Pisi super machetele...imi plac

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.






Multumesc. Sa vezi ce frumoase-s la mine acasa pe raft :)))). Faza e ca la ritmul in care le facem (ca participa si sora-mea uneori), dam faliment :))). Deci incercam sa ne limitam. Pe astea le aveam in casa, cumparate demult...




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Multumesc Pisigri, faine , dar ramanem la lego deocamdata



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

pisigriule - am admirat noua ta pasiune

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

inapreda, anaan, moonvas - va rog sa va bagati putin nasul aici sa stim ca sunt ghioceii bine

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Gianina, ghiocelul personal este bine, a trecut de la tratamentul injectabil la unul oral, mananca, e voios si vorbaret, insa maica-sa e praf. Am si eu viroza, ca doar nu puteam s-o ratez, dar la mine e combinata cu o raguseala de zile mari; azi la scoala am facut figuratie, ca de zis n-am putut zice prea multe. Cand m-a auzit Andrei azi-dimineata cum vorbesc, a cugetat: "Mami e nenea"...superb!

Dodo, azi trimit dimensiunile pentru vestuta, mi-a iesit masuratoarea din cap cu virusii astia care ne-au napadit.

Anamariame, eu nu stiam ca ai fost deja la doi doctori si ca ambii ti-au recomandat tratamentul ala. Eu in locul tau i l-as da.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

salutam "nenea" pupacim aneiul cu glume in program si in curs de insanatosire



Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si jumatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

simplysorule, unde esti?
scoate nasul afara

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 2 anisori si jumatate

Mergi la inceput