Piatra Neamt, Perla Moldovei (91)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
Si eu am baut must , cam de multisor

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

saluti scumpe fete!!!
Multa miscare pe aici,ma bucur enorm cand mai intru si va mai citesc!!,am admirat mult pozele,superbee!!!sincer,ce mari au crescut copii pe care ii stiu eu,bolfesenia e o dulceata ca si cele doua bolfute mici si noi pt mine,locul de joaca ff frumos si distractie a fost in toi!!!,inca o data ma bucur ca va revad in poze si cate mai multe intalniri sa aveti.Noi suntem ok!chiar daca vremea aici e super urata,ei ...multe ploi dar ne-am obisnuit,Stefi e in priza cu scoala,e mandra de cate litere a invatat,ma mai invata si pe mine cate ceva noude ale vorbitului,in rest iesiri,munca si scoala,asteptam si noi mica vacanta si distractile ce vor veni.
va imbratisez cu mult dor !!

carmen si stefi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

baaaiiii , eu nu ma mai joc
pai Laura, Alexa voi de unde ati baut must, cumva de la Vrancea? ca stiu ca acolo se face mai repede vinul...bunicii mei sunt de "acilea" de la Roznov, unde e mai frig si se coc mai greu strugurii

bineee, in seara asta beau si eu must, na!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

baaaiiii , eu nu ma mai joc
pai Laura, Alexa voi de unde ati baut must, cumva de la Vrancea? ca stiu ca acolo se face mai repede vinul...bunicii mei sunt de "acilea" de la Roznov, unde e mai frig si se coc mai greu strugurii

bineee, in seara asta beau si eu must, na!


Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)





Eu am baut de la Botosani (undeva intre BT si Iasi, pe malul Prutului e via de fapt) in jur de 25 septembrie cam. Ieri am primit de la ai mei prima sticla de tulburel de anul asta. Un rose .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminiq spune:

Eu am in frigider de vreo 2 sapt o sticla de must (are dopul neinfiletat asa ca sta foarte bine)Chiar am sa ma uit diseara sa vad cum e cu toate ca am o vaga banuiala ca sa transformat in vin deoarece nu era taiat cu zahar.
Acum sa va spun sincer am un chef nebun sa beau ceva, undeva pe la o cabanutza in varf de munte (sa stau langa foc , sa pap seminte si sa mai uit de toate!)
Serios ... chiar imi doresc treaba asta asa ca am sa fac tot posibilul sa se si intample cat de curad!(...bine dupa ce termin cu recensamantul)
Va pup!
pa
Carmen, imi pare tare bine ca sunteti ok!Pupici lui Stefi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

bai, ce ziceti voi ca eu acu' traiesc un scenariu dintr-un film din ala cu prosti?

m-am dus sa ma spal pe par si cand am ajuns la balsam s-a luat apa
am gasit o sticla de 1l jumate de apa plata si astept sa se incalzeasca sa imi pot clati parul




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

nasol,nu prea iti vine sa razi la fazele astea,ma pun in locu tau .Bine macar ca erai in faza de clatit

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

bai, ce ziceti voi ca eu acu' traiesc un scenariu dintr-un film din ala cu prosti?

m-am dus sa ma spal pe par si cand am ajuns la balsam s-a luat apa
am gasit o sticla de 1l jumate de apa plata si astept sa se incalzeasca sa imi pot clati parul




Anca, mami de Sabina Ioana (03 nov 2009)





scuze, nu m-am putut abtine . Te si vad cu spuma in cap , tastand nervoasa pe forum, cu oala de apa sfaraind pe foc la incalzit.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro

bai, ce ziceti voi ca eu acu' traiesc un scenariu dintr-un film din ala cu prosti?

m-am dus sa ma spal pe par si cand am ajuns la balsam s-a luat apa
am gasit o sticla de 1l jumate de apa plata si astept sa se incalzeasca sa imi pot clati parul







scuze, nu m-am putut abtine . Te si vad cu spuma in cap , tastand nervoasa pe forum, cu oala de apa sfaraind pe foc la incalzit.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



cam asa ceva ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Hai ca dau eu cafeaua, poate se mai incalzeste atmosfera.


Ce mai faceti? cu ce va mai laudati? Ce fac copii saptamana viitoare in vacanta? Nu organizeaza nimeni un club de joaca sa ii duc si pe ai mei ?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput