Mi s-a recomandat histerectomie partiala

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Doamne ajuta sa fie bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kariris
Nu, lavi, a fost programata pentru operatie azi. I-au facut analizele dimineata la prima ora si au bagat-o cu siguranta in operatie. Daca ar fi fost in asteptare, mi-ar fi raspuns la telefon. am sunat-o pe la ora 19 si nu a raspuns. Probabil dormea, dupa anestezie.
miine intra la operatie!nu stie la ce ora,dar miine este ziua cea mare,altfel este bine! cu moralul foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Da. Acum am aflat si eu ca azi s-a internat si maine o opereaza. Deci maine sa ne gandim la ea si sa ne rugam sa fie totul bine. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lislis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kariris

Da. Acum am aflat si eu ca azi s-a internat si maine o opereaza. Deci maine sa ne gandim la ea si sa ne rugam sa fie totul bine. Doamne ajuta!


Anca, sa-ti fie bine! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

anca iti tin pumnii sa treci cu bine prin aceasta experienta , multa sanatate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Anca tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

stie cineva ceva de Anca? am sunat-o si are inca telefonul inchis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

Anca a iesit de la reanimare,este in salon.i-am spus de gindurile voastre bune, va transmite multumiri si ca este bine.este obosita(un rol il are si aglomeratia,si vizitatorii permanenti).din pacate a facut febra.e o invingatoare si va trece cu bine si peste asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Suntem alaruri de tine Anca!



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

kover mai stii ceva de Anca? eu de aseara de cand era cu perfuziile pt febra, nu am mai reusit sa vorbesc cu ea. Dimineata pe la 9 mi-a respins intr-un final apelul, apoi nu mi-a mai raspuns la apeluri si nici la mesaje. Tare as vrea sa stiu cum mai e. sper ca au reusit sa ii scada temperatura.

Mergi la inceput