Tauroaicele (39)

Tauroaicele (39) | Autor: anangel_lexi

Link direct la acest mesaj



22 aprilie - danat (Radu)
24 aprilie - silar (Mihai si Maria)
25 aprilie - mhldvrc(Tatiana si Mihai); s_ellia25 (Alexandra Ioana)
27 aprilie - mark1
30 aprilie - david_lucian
1 mai - sanduta (Cezar); carmen vlad
2 mai - novus ; angelseby (Sebastian)
3 mai - cinezee
4 mai - jenn (Ella)
7 mai - gabi k (Robert si Lili)
8 mai - amonar
9 mai - milicidana
12 mai - glimmer
14 mai - danelutza (Isabella), alex1405
17 mai - gabitz78 (Stefan si Eliza), ruxandra sb (Matei si Grigore), anangel lexi (Maria Cornelia)
19 mai - stinu (Vlad si Ana)
20 mai - eftimie c (Eduard Costin)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mihaela, super tare Tatiana cu fratiorul! Fii-mea si-a dorit surioara si asta primeste. E foarte incantata.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 25+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

, multumim pentru capitol nou
Lexi, asta si-a dorit pentru ca nu era lasata la nepoata mea, mai mare cu aproape 2 luni decat Mihai, bietul copil credea ca, daca o sa aibe surioara, n-o sa aibe voie la ea. Cand am venit de la maternitate i l-am pus in brate si era tare fericita, a avut mare grija de el si a participat activ la baita, schimbat, joaca etc. Nu i-am interzis niciodata sa-l atinga(chiar daca venea de la joaca), sa faca galagie langa el(chiar daca dormea) sau sa se joace cu jucariile lui.

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Mihaela, super tare Tatiana cu fratiorul! Fii-mea si-a dorit surioara si asta primeste. E foarte incantata.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 25+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul



Cred si eu, parca o vad pe Tatiana, la toata lumea spunea c-o sa avem un fratior

si
de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mhldvrc

, multumim pentru capitol nou
Nu i-am interzis niciodata sa-l atinga(chiar daca venea de la joaca), sa faca galagie langa el(chiar daca dormea) sau sa se joace cu jucariile lui.

si
de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mi se pare super asa, nici eu nu am de gand sa-i interzic nimic din toate astea Mariei.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 25+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Lexi,merci de capitol nou!Cred ca v-ati incarcat bateriile in vacanta din tara.Ce frumos,vei avea o bebelina!Tati ce zice?Mihaela,esti ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Nu prea, am hepatita(tot ce-mi lipsea, ar fi a IV-a oara) si pana luni cand imi ies marcarii(sa stiu daca este cronica sau nu) stau pe ghimpi. Of, sper sa nu fi luat si Tatiana, am stat toata vara bot in bot

si

de si


Orice lucru bun in viata este ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Of,imi pare rau!Poate intri azi sa ne scrii .Si mie imi tremura diverse azi,merg cu fimea la stomatolog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Aoleu, Miha, multa sanatate!
Jenn, nu prea ne-am incarcat nimic, dupa ce ca am avut un program super plin (ziua fiica-mii, motul finutului si parastasul de 7 ani pt tata), chiar cu o zi inainte de plecare am avut accident de masina, masina mea s-a facut praf, eu m-am lovit destul de rau la frunte dar din fericire nici Maria nici sotul, nici bebe nu au patit nimic. In schimb am ramas fara mijloc de transport pana la serviciu, asa ca acum fac naveta cu autobuzul, plus ca am ramas cu traume, in fiecare noapte visez tot felul de accidente rutiere, care mai de care mai groaznice. Acu' trag sperante sa primesc ceva daune de la asigurarea soferului vinovat sa-mi pot lua alta masina, sa vedem...

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 25+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Aoleu!Imi pare rau,tu cum esti?(fizic ma refer,ca psihic am priceput)Cu ce ati venit inapoi?Of,asta e una din spaimele mele-accident in Ro.Noi am fost (cum va ziceam) ieri la stomatolog,cica sa asteptam...Cam relaxata madam artzin pt gustul meu.Oricum,e o sansa sa intre la loc dintele ,pana atunci raman atenta la evolutie,ce altceva sa fac.Mihaela,vesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fizic sunt ok, am avut fruntea umflata si ochii vineti dar acum nu se mai vede nimic. Am ramas insa cu o durere de cap, nu consatanta, insa ma apuca imediat cand e prea frig sau prea cald...Dupa ce nasc o sa-mi fac o tomografie. Bebe e si ea bine.
De intors ne-am intors cu niste veri de-ai nostri, ne-au adus ei cu masina lor caci biletele de avion erau sold out pt zilele urmatoare.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si 25+ cu
Din ce in ce mai mare
Perlute de domnisoara

Bobuletul

Mergi la inceput