Buburuze in actiune **23**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Neata,

Traim inca..
Cea mica e cu febra si infectie in gat ...
Cea mare este ok, doar ca vrea ea toata atentia..

Trebuie sa plec la munca.

Pupici si sanatate la puiuti.


Bella de Stefania si Anna
Buburuza mea
*********************
Fluturasul mic
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

Multa sanatate Picky sa treaca mai repede raul

Cris si voua multa sanatate cred ca e un virus urat ca parca toata lumea din jurul meu e virusata offfff

O zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc! Am sa pun poze.

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Am promis si uite:

Poze de la motul Mariei!


Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna

Alynta, sunteti o familie tare tare frumoasa, iar Maria este o printesa cu ochi superbi!
Picky, sanatate multa Annei, imi pare rau ca inca mai trageti cu raceala asta Pup pe Stefi, mofturici..
Simina, spor la treaba! Sanatate multa lui Andutu, sa treaca repede raceala. Si al meu mai tuseste, foarte rar, dar tot o face, in special cand da de aerul rece...oare sa-mi fac griji
Cris, sanatate multa lui Miru, nu-mi vine sa cred ca a luat-o de la capat..offf, sper sa reusim sa ii punem mai repede pe picioare


de steluta norocoasa Luca-Vlad si 28+ cu minunea mea roz


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

sa va spun ca Miru doar ce a dormit de nici 10 min ?! ,dar sa mor daca o las mai mult de-o ora
ne ucid mucii astia care nu se mai termina, si m-am saturat de atatea nopti albe
gata,m-am plans destul

alynta ce mare s-a facut mariucafata,cand a crescut atat?parca ieri era cat o mica mogaldeata.Imi place cum va adunati toti la petrecere..casa plina si veselie multa
ana daaaaaa,am luat-o de la capat cu raceala.
clody as nu-mi spui ca si voi aveti probleme.Care dintre voi a racit?
picky deja ai inceput munca?Servici usor si pupa micile mucioase si mofturoase
simina mergi totusi cu el la pediatra.Noi am fost si ne-a gasit infectie in gat,dar uite ca cu tot tratamentul dat de doctora si tot nu ne-a trecut

revin mai tarziu ca acus am oleaca de treaba

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele ce facetii?
eu gata ma retrasei dupa drumuri cu copchil de la cresa si barbat de la spital cu inca 2 saptamani de concediu medical , ia mai pus ghips dar nu cred ca va mai rezista atat, si acu mestereste cu mine.
uitatii ce am mai mesterit http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com/.


getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata hai la ,
eu am o stare zici ca sunt zombi cred ca astenia de toamna este de vina am dormit devree aseara si acu ma simpt ca si cand nu as fi dormit de loc.
va si fug sa trezesc fata sa plecam la cresa

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaa

haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

geta multam de cafea.Ce bine ca am reusit sa te sun ieri,ca dupa ce am vb cu tine a inceput iar nebunia.Aaaa...multam de cafea.Imi plac noutatile talepe zi ce trece devii tot mai priceputa si faci modele super faine


Eu am niste nervi in cur de numa.Am pierdut sirul noptilor nedormite,si evident ca ziua nu am nici o sansa sa fur nici macar juma de ora in pat.Si dupa ce ca am facut n-spe mii de drumuri la fata,mai devreme a inceut sa planga pisoiul ca vrea afara.La care soata asta a mea care imi vine si acum sa-i fac ochii ca la melc,se intoarce pe partea cealalta si zice"du-te si tu si soate pisicul ala afara ca nu pot sa dorm"..eeeeeeeeheeee,pai m-au apucat dracu,i-am zis de dulce si l-am lasat cu mandra maraita in pat.Ba sa-si faca si singur cafeaua cand s-o trezi ca prea m-a scos din tzatzani.

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata,
Si azi am o groaza de treaba dar am zis sa intru macar sa va salut!
Fetele,am vorbit cu sora mea si deocamdata nu va pot pune poze cu gazuca mica-asteptam sa iasa actele si apoi va facem cunostinta.
Andu e mai bine-ii dau in continuare oscillo-vad ca nu mai tuseste decat fff rar.
De-abia astept week-end-ul-e o dezordine la mine in casa ca mi-e groaza sa ma gandesc cata treaba am maine.
De luni il voi duce pe Andu la gradi-sper sa se acomodeze usor!

Cris-imi pare tare rau ca va chinuiti in continuare cu raceala!I-ai facut cafea sotului pana la urma?
Getik-fff frumoase bijuurile!Spor la margelit si bafta si la vanzarea lor!
Clody- multumesc mult de pm.I-am aratat si sorei mele si s-a bucurat tare tare mult!
Anna-nu cred ca are rost sa-ti faci griji daca tuseste ff rar si doar la aerul rece!
Alynta-sunteti intr-adevar o familie tare frumoasa,esti o mamica implinita cu 3 comori.Eu chiar te admir ca te descurci cu 3 copii.

Va pup pe toate,ma intorc la trebi!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput