Prietene la bine si la greu - 137

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Monica, vezi ca prezicatoarea de la mangalica a zis ca in curand te vede , asa ca cine stie ce iese din excursia asta in 2.

Vacanta placuta si relaxanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Prezicatoarea de la mangalica a omis fix pe cea mai sigura viitoare mami de bb2, rusine sa imi fie, deci Many ar trebui sa fie cap de afis la listuta, cu voia ei bineinteles

Monica , vezi ca excursia asta relaxanta poate avea si rezultate fructuoase, sa veniti mai multi decat ati plecat, nenumarand tantzarii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Flo, Zburly nu mai este Zburly, este o domnisorica frumusica foc. Sa va fie de bine vacanta

Licu,, daca ar fi dupa noi, este de mult in fruntea listei cu dorinte, insa nu tine numai de noi. Cum sunt shtrumfii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiviaG spune:

Salutare si de la Mures!

Floricik, frumoase poze, bine ati revenit din vacanta!

Ancutza, e normal cred ca uneori Sabinei sa ii fie greu sa se desparta de tine, si te inteleg perfect cu privire la faptul ca ti s-a rupt inima cand ai vazut-o asa, insa pana la urma se va obisnui!

Noi il asteptam pe tati sa vina acasa, probabil ca maine seara o sa fim impreuna. Va ramane mai mult, pana dupa ce nasc! Noroc ca are patron de treaba care il intelege...Asa a fost si cand l-am nascut pe Janisz!

Many sa apara in peisaj si samburel nr.2!Doamne Ajuta!

Era cat pe ce sa uit:

La multi ani Monica!!!!

Va poftesc la frigarui din piept de pui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

La multi ani,Monica

Sa fii sanatoasa,fericita si sa aveti parte de o vacanta reusita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

salutare si de la Cluj!!

floricick sa va fie de bine vacanta; pozele sunt superbe,mi-au placut tare ,mai ales cea in care se ascunde dupa stalp ( are ema un zambet tare strengaresc)si cea de langa Kitty:o domnisoara sic (sau chic)...

Livia cum mai esti cu raceala?!

gabitza asa si noi cu supa de galuste ,plus alte feluri...dar, mancam alte chestii care inainte erau 'cahh'...

apropo de papa,azi a mancat si David 2 mese 'sanatoase'...am luat-o ca pe un semn bun ,desi muci inca sunt cu duiumul si a inceput sa tuseasca putin,febra deloc...
btw,Monis ms de pontul cu Colargolul...personal,nu prea il agreez...imi aduc aminte ca discutasem la un moment dat cu o prietena farmacista si zicea ca acele particule de Ag ,nu ar fi tocmai k....s-a exprimat ceva de genul ca fiicei ei nu i-ar da asa ceva si in consecinta nu mi-l recomanda...mai multe nu-mi amintesc..

I-am dat altceva si am suplimentat cu sirop de tuse...luni ,sper,sa ne poata vedea o alta pediatra (la care intentionez sa ma mut,daca imi convine)

altfel ,suntem mai bine cu moralul ,chiar daca starea generala e destul de aiurea in continuare (la mine,mai ales)....

va -esc cu drag!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Monica !


Rares - clipe si zambete

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

La multi ani Monica, sa aveti zile frumoase

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 27+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

in avanpremiera,va las sa vedeti cum va arata (sau cel putin sper ca va arata cam asa) tortul lui David
p.s voiam macheta din martipan,dar nu stiu ce mi-a tot indrugat aia de forma,asa ca va avea un "real train"

Mergi la inceput