Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(80)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Alinush, inteleg bine? Esti ?

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Alinushali, oferim umarul Asteptam detalii


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

gata..am terminat curatenia..l-am trimis pe fi-miu la plimbare cu tusica lui(cumnata-mea)si am facut o curatenie...mamaaaa..parca mi-era pofta sa facsi eu curat ;linistita
acusica fug sa fac papica..azi mancam dovleac cu ousi putin unt..mmm..o minunatie,place lui Tudy
pup si revin
zikitare faza...mama dar ai un talent la pove..
Mirela..admirat motaneii aseara cu sotul meu,si am hoatrat-vrem si noi gemeni..si din ianuarie ne apucam de facutDoamne ajuta!!!!
gata..fug

poze Tudor



cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

pt aprecieri, fetelor! e crunta realitate ce povestesc io acilea

ALINUUUUSh!!!!! mai mami mai, bucura-te, o sa fie fratiori/surioare la mica distanta!
stiu ca situatia cu tati nu e chiar roz, dar o sa fie asa frumos cu doi... si greu, da, dar frumos
ai sa vezi. noi suntem aici. nu ajutam mult, dar ajutam totusi!

sa fie intr-un ceas bun!

MAYANE vrea detalii, nu noi!

sanziana, de doi pestisori flavia- 19.03.2006 si felix- 26.02.2011
din cuibusor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Meeey, detalii daca e strengar sau fluturas...


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Bun, deci am inteles bine!
Sa fie intr-un ceas bun! Eu ofer si umar, si maini, si picioare, ce vrei tu Cred (CRED) ca stiu cum te simti! Dar va fi bine, nu poate fi altfel!

Da, Mayanne vrea detalii, nu noi !

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

uau, alinush, felicitari! si multa putere!!


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

cine-mi mai zice si mie parola de la conturi? n-o mai stiu is chiar blank, blank, cum zicea cineva in cap trecut; vreau si io sa vaz motani si puradei

danina, noi nu papam peste inca, acu vreau sa bag ficatelul (cred ca sapt viitoare)


Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushali spune:

Va multumesc fetelor, macar voi va bucurati, dar eu inca nu pot. Este mult prea devreme, iar greseala mea a fost ca m-am bazat ca nu pot avea bb natural si nu am folosit nici un fel de masura de siguranta. Incerc sa ma gandesc ca asa a fost sa fie, dar apoi ma gandesc ca o sa-mi pierd locul de munca, Raysa nu va mai beneficia de atentia mea zilnica si se va simtii data la o parte exact in perioada in care are mai mare nevoie de mine.

Nici sa ma gandesc sa renunt la el nu pot, nu sunt eu o mare crestina, dar este totusi un suflet. astept sa ma duc si la doc, abia joi ajung si sincer sper din toata inima sa-mi spuna ca nu a fost bun testul si ca nu sunt insarcinata, dar daca totusi este sa fie bine. MAi ales ca am facut si efort , mergand la sala.

Asta este, de acum ma las in voia sortii.

Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)

povestea printesei de zapada
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Alinush, nu stiu cum ai fost tu la prima sarcina, dar eu prin ce scrii tu am trecut. Pana in luna a 7-a nu am fost impacata cu gandul, numai eu stiu prin ce-am trecut si mi-as fi dorit ca niciuna din voi sa nu simta asa. Pentru ca atunci cand iti vezi minunea, cand te dezmeticesti din oboseala si nopti nedormite, cand rade la tine dupa ce tu tocmai ai facut o criza de "nu mai pooot" , iti vine sa intri in pamant amintindu-ti tot ce ai simtit inainte, ca nu ti-ai dorit sa existe, cu gandul ala e cel mai greu sa te impaci, iti spun eu.
Curaj si o inima deschisa! Vei reusi sa ii iubesti pe amandoi la fel de mult si sa iti dedici, in continuare , timp de calitate si Raysei!

Andutza- de pisicuta Miruna-Georgiana (26.01.2011)

Mergi la inceput