FIV cu ovocite donate(5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roadetot spune:

apalina, mergi tu la Gennet-Praga? sau am inteles gresit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna laura
ma bucur ca sunteti ok; sper sa ne tii la curent cu evolutia voastra
multumesc mult de urari
Aurora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

apalina pentru ca o clinica sa fie pe prima pagina, nu trebuie sa fie "testata" inainte... o trecem acolo doar pentru a stii ceilalti de existanta ei... ca vei putea da ulterior si un feed-back, asta-i super ok...

roadetot bravos! ai facut foarte bine! sa ne tii la curent cu raspunsul lor!

smaick normal ca va voi tine la curent!

fetelor, nu vreti sa va trec in listuta de pe prima pagina? daca vreti, trimiteti-mi mesaj privat cu ce vreti sa scriu despre voi... parca atunci cand esti pe lista devine totul mai "tangibil".

Laura



12+

Cand erai tu foarte mic, Galbenus pulsand sub coaja, Cand intreaga ta faptura Era jumatate vraja,
Cand beai aerul cu mine, Cand visai in visul meu, Cand vedeai lumina lumii Pe care-o vedeam doar eu...
Ei, dar e-o poveste lunga Despre Dor si Duiosie, E o stranie poveste Despre Aripi-care-cresc,
Pe care cand vei mare, Poate–odata si odata Tot am sa ti-o povestesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roadetot spune:

mami_vreau, ce o mai face Lucia69, stii ceva despre ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_maria spune:

apalina spune-mi te rog pe ce adresa trebuie sa transmiti mailul pentru programare , clinica de la Praga si ce formulare ai transmis pentru inceput?Poate mergem impreuna.M-ar interesa si pe mine avand in vedere ca termenul de asteptare este scurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

roadetot stiu de la o prietena comuna ca lucia a nascut acum de curand 2 minuni de baietei in urma unui fiv cu ovocite donate facut la kiev!

o pup si eu pe lucia si pe feciorii eu si pe aceasta cale!

Laura



12+

Cand erai tu foarte mic, Galbenus pulsand sub coaja, Cand intreaga ta faptura Era jumatate vraja,
Cand beai aerul cu mine, Cand visai in visul meu, Cand vedeai lumina lumii Pe care-o vedeam doar eu...
Ei, dar e-o poveste lunga Despre Dor si Duiosie, E o stranie poveste Despre Aripi-care-cresc,
Pe care cand vei mare, Poate–odata si odata Tot am sa ti-o povestesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_maria spune:

roadetot imi poti da tu detalii privind programarea de la clinica din Praga te rog mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

pe site-ul lor gasesti un formular de complectat pentru prima vuizita cum se spune ,dupa ce trimiti acest formular cu tot ce-ti cer ei , te contacteaza,apoi eu am tinut legatura pe skype ,cu o coordonatoare de fiv (vorbeste perfect engleza) si am stabilit detaliile.Eu trebuie sa fac o masuratoare de endometru ca nu e prea ok si sa le-o transmit ,si sper ca peste doua saptamani sa incep contraceptivele ...astept sa ma anunte ca au gasit donatoareaiti doresc din suflet bafta si tie ! Nu vreau sa-mi fac mari iluzii dar sper din tot sufletul sa fie bine

Citat:
citat din mesajul lui ada_maria

apalina spune-mi te rog pe ce adresa trebuie sa transmiti mailul pentru programare , clinica de la Praga si ce formulare ai transmis pentru inceput?Poate mergem impreuna.M-ar interesa si pe mine avand in vedere ca termenul de asteptare este scurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

eu nu merg pe genet ... am ramas pe cea din Praga ....bafta si tie iubita ! Mami vreau mercic de raspuns ,sper sa fie ok totul

Citat:
citat din mesajul lui roadetot

apalina, mergi tu la Gennet-Praga? sau am inteles gresit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna laura
imi spui te rog cum ai achitat procedura la clinica? sunt putin in dubii daca sa strang banii pe card sau sa-i schimb in euro
merci

Mergi la inceput