Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***347***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Fug la Survivor

Olga, mamica lui David iepurasul si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Cu patul parca l-as cumpara pe acesta si i-as pune ceva protectie.

La lista de nume avem 2 nume: Dima si Luca. Pareri?

Olga, mamica lui David iepurasul si 18+


Wow ce lista lunga.

in lista mea de nume de baieti sunt: Damian, Bogdan, David, Sasha, Igor (astea sunt de la tine de acasa), Alex, Mircea si mai erau cateva dar nu le mai stiu


Pai v-am zis ca este scurta tare. Acestea 2 sunt care ne plac amandurora. Ar mai fi Filip care imi place mie tare mult si lui Cristi nu si Ivan care ii place lui Cristi, iar mie nu prea.

Da in afara ca e lista scurta, ce parere ai?

Olga, mamica lui David iepurasul si 18+


Dima mi se pare interesant.
Luca e frumos dar cred ca o sa zica lumea ca trebuie sa il faceti si pe Matei (ca sa fie David, Luca si Matei).
Filip- o sa ii spuna toata lumea Pilif.
Ivan e un fel de Ion, nu?

Mai aveti timp!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Tufete, ia uitati aici de va radeti:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163846

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

olga,mie Luca imi place tare mult! cred ca patul suprapus este o varianta foarte buna..intradevar poate ar fi bine sa fie cu scara detasabila pentru o siguranta mai buna...ai grija ca paturile de la ikea sunt foarte inalte..poate ar fi bine sa cauti in alta parte si patul de sus sa nu fie la o inaltime asa mare..k doar david e micut daca sta in fundulet in patul de jos..difetenta dintre salteaua de jos si suportul saltelei patului de sus sa fie de 1.20-1.40 metrii maxastfel chitibus va dormii sus la inaltimea de 1.60..care nu este o inaltime mare..imi dau si eu cu parerea..eu asa voi face cu eva si tudor peste 1 an..ii mut impreuna in camera cu paturi suprapuse..
oricum si varianta lui aris cu sertarul este buna! la ikea sunt si asfel de modele:)

astazi tudor a avut sedinta foto cu grupa:D a fost tare incantat...este cel mai mic din gradinita si este cumintel..mai plange dimineta, dar oftez si merg mai departe..e bine pt el sa mearga acolo..are vparte de mai multa atenti dcat acasa..

la baby expo are si alin stand foto (botezuri nunti punct ro)..poate ne intalnim!

anca..astept detalii depre jucarii..sper sa nu ma uiti!

va o seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Monnvas, Chiscuta rules !!


Olga, mie imi place Luca !si patul arata tare fain, dar poate totusi ar fi ok sa fie detasabila scara ca sa nu fie tentatii pt Doughie


La Ada i-au iesit si ultimele doua masele asa ca am gasit si explicatia indispozitiilor ei din ultima vreme plus ca de doua nopti dormea tare agitata



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Discutie intre mama si Ada ieri :

mama: Ada maine cand iti vine sa faci kk spune-mi si te pun pe olita ca sa nu mai faci in pampers, ce zici ?
Ada: da, mi se pare o idee buna, o sa incerc

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

:))))
Sa ne spui daca i s-a parut o idee buna pana la capat!:))
Faine body-urile rockeresti, o sa-i iau la vara. Imi plac body-urile cu maneca scurta, Phiphi a avut doar vreo 3 in vara asta; imi plac ca daca are o fustita sau un pantalonas cu model si sus, body-urile nu-l acopera, ca si tricourile.
Iar acum tocmai am profitat de oferta din Real (desi nu cumpar mai niciodata haine de-acolo) de 5 body cu maneca lunga la 50 de lei si le-am luat, ca iarna e super sa aiba body pe dedesupt, caci altfel cand o luam in bratze (deees!) i se ridica toate hainutzele in cap si-i ramane spaticu' gol, deci mie mi se par practice body-urile.
Am ore doar de la 11, Phiphi e la gradi deja
Nici mie nu-mi place Filip caci e mai des nume de familie si in plus am io boala maaaare pe un "pilif"!!
Mie mi-ar placea mai degraba numele Luc, mi se pare un nume dulce, chir daca un pic pare de catzei:))
Recunosc ca pe mine nu ma da pe spate niciun nume de baiat, imi plac mult doar Andrei si Radu (si Dimos)

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Neatza!
ce faceti mey fetelor cu hormonii?
Va credem pe cuvant, insa noi astelalte nu avem hormoni avem nervi din dotare, deci alta scuza
suntem cu o tuse oribila si azi-noapte am facut-o de oaie cu voma si spre dimi neste temperatura, azi merem la dr, sa ne dea ceva propice ca babismele mele vad ca nu au facut decat sa tina olekuta sub control virusii.
Deci rataram bine gradi..asa e ca dupa 3 zile lipsa imi treb aviz sa intru iar la gradi?nume de baiat? de fata eu am topesc dupa Delia, pe bune, nu stiu de ce, nu am rude asa insa asta imi place mie mult.
Apoi Horia e ok, Paul, si Matei recunosc.Antonio de exemplu sau Antonia are greutate dupa mintea mea.
cafea mai e?mai fac, nu-i problema!


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, ia uitati aici de va radeti:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=163846

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

foarte tare!



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si mie imi plac tare mult body-urile, la noi fac parte din tinuta de casa obligatorie, iar cele cu maneca lunga mi se par super practice si sub sarafane pt ca nu se ridica asa ca avem o colectie impresionanta, mai greu cu culorile mai deosebite ca majoritatea sunt albe cu sau fara modele



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput