Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***347***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Oli

citind de faza cu nopatea ca nici la wc nu poti megre fara sa te simta, oare ar fi mai ok dc ati aranja cumva sa-l culcati pe david tot cu voi in camera dar intr-un patut apropiat, poate asa nu ar mai simti orice miscare a ta? Eu cred ca si de la nesomn plangi ami usor, nu doar de la sarcina...



Poze cu noi

Veronica-Elena 13 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

faza serii:

"mami, se ridica putza!!!!"

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae
Imi amintesc ca parca anul trecut era concurs aici cu ce actor il consideram sexy [cred ca eu nu am raspuns ca nu stiu numele actorilor in general :)))], stiu sigur ca med gray era in top [si el fara sprancene ridicate, doar cu vise si zambete ascunse :)))]. Acum incercam sa ma focusez pe barbatul gray si nu vedeam decat privirea ganditoare catre tomografia bietei fete... Sau nu ala era gray??? ca in cele 20 min nu s-au zis nume, doar hei tu, tu, ... Lamuriti-ma si pe mine cu dl gray, sa nu ramana orizontul meu mai sarac cu 1 vis [:))]


Poze cu noi

Veronica-Elena 13 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori


Cre' ca era dr. House.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

novus - doar i-am vazut live ca au pasiuni comune. puteam sa il lasam mult si bine sa se joace cu un incarcator

anca - merci mult
pai chestia cu grey e ca grey e tipa nu tipul. de fapt grey e numele ei de familie. si da cred ca ai vazut o parte din episodul 18 sau 19 din seria 5. eu am vazut doar doua zi si udasem perna de cat am putut sa plang, dar nu uitati ca hormonii mei sunt varza. nu e deloc un film usor de vazut si suportat. primele 5 serii tot in sarcina le-am vazut si multe m-au facut sa ma umflu de plans. daaar eu sunt pasionata de medicina iar asta e un serial extraordinar de bine facut din punct de vedre medical, nu auzi aberatii si unele operatii sunt aproape reale. mai adaugam niste povesti de dragoste fericite sau nu si pt mine e gata reteta perfecta.
poate am eu probleme dar in general caut carti si filme dure...de zici ca nu imi ajunge viata
dupa o lunga serie de grey am fost muult mai intelegatoare cu toate moasele si asistentele la nastere, am fost eu mult mai atenta, am inteles ca si pt ei asta e un job si ca o adica pot sa faca si greseli, ca eu sunt o pacienta dintr-o mie si nu am nici o stea in frunte. sincer mi-a fost mai usor.

gina - extraordinar site-ulimi plac toooaaate!

mama de mic +s28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

faza serii:

"mami, se ridica putza!!!!"

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


ce tare e asta!!!!
genial!!! si tu ce ai zis?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am ratat linkul de la Bianca! Despre ce e vorba?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

Oli

citind de faza cu nopatea ca nici la wc nu poti megre fara sa te simta, oare ar fi mai ok dc ati aranja cumva sa-l culcati pe david tot cu voi in camera dar intr-un patut apropiat, poate asa nu ar mai simti orice miscare a ta? Eu cred ca si de la nesomn plangi ami usor, nu doar de la sarcina...



Poze cu noi

Veronica-Elena 13 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 2 anisori


Anca David inainte dormea cu Chiti si era tare fericit. Acum de cand a venit, a dormit cu ea, dar se mai miorlaia noaptea si pana la urma ajungeam sa dormim in trei. Dar au fost si nopti cand au dormit f bine impreuna. Ieri a venit mama pe la noi si Chiti a vrut sa doarma cu ea, asa ca adormit David cu noi. Eu cu Cristi si David intr-un pat dorm oribil, si Cristi nu suporta sa doarma cu David in camera caci nu se odihneste, asa ca pana la urma va trebui sa-l reobisnuim sa doarma cu Chitibus.

Dar, tocmai pentru ca stiu ca nu se va termina prea curand aceasta perioada nelinistita a lui, m-am hotarat sa cumpar acest pat
http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/20179780

Asa ar dormi Chiti cu David, iar cand va avea nevoie de mine pe Chiti o urc sus, iar eu am destul loc cu David jos. Oricum vreau sa fac mutarea aceasta caci vreau sa duc patul de la ei din camera in camera care va fi amenajata pentru bebe.

Voi ce parere aveti, este prea periculos patul cu scara aceea pentru David?


Olga, mamica lui David iepurasul si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

faza serii:

"mami, se ridica putza!!!!"

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


ce tare e asta!!!!
genial!!! si tu ce ai zis?


I-am zis ca daca vrea sa nu se mai ridice sa nu mai puna dusul pe ea. Ca asta facea, dadea cu dushu', dansa se scula si el se minuna-speria.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

faza serii:

"mami, se ridica putza!!!!"

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way


Tare de tot

David: "Mama mia ce puuu mare" - (era vorba despre ce a facut el in pampers si era tare mandru...)

Olga, mamica lui David iepurasul si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Dar, tocmai pentru ca stiu ca nu se va termina prea curand aceasta perioada nelinistita a lui, m-am hotarat sa cumpar acest pat
http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/20179780

Asa ar dormi Chiti cu David, iar cand va avea nevoie de mine pe Chiti o urc sus, iar eu am destul loc cu David jos. Oricum vreau sa fac mutarea aceasta caci vreau sa duc patul de la ei din camera in camera care va fi amenajata pentru bebe.

Voi ce parere aveti, este prea periculos patul cu scara aceea pentru David?


Olga, mamica lui David iepurasul si 18+


Nush, poate gasesti un cadru cu scara detasabila...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput