Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Bumble, vezi sa nu se infecteze de la spinii aia ! Mai bine mergi la doctor sau sdaca poti tu cu o penseta sterila dar numai sa stea....

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

Poftiti la cafea si capuccino

CRISPO, concediu placut ,si relaxant.Vreme superba!

oHO, ma striga vik prin interfon,fug

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Sa sfintim un pic delfinariu, ca prea multe bube is in el.

crispro, intalnirea cu puiutz. Sa aveti vreme frumoasa!

eladea, sanatate la puiuti. Tu il dai la gradi particulara? Noi suntem la stat si platim doar cate zile merge.

paula, sa va fie de bine iesirea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

kata, ce fel de congelator aveti voi? Tip lada sau cu rafturi? Ca ne bate un gand sa luam si noi, eu vreau cu sertare ca sa pot organiza pe caprarii, Stef vrea lada ca e mai incapator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Neata!

Piticul a avut treziri fara numar, dar cu plansete sfasietoare, de pe la 5 totusi n-a mai zis nici 'pas'.

Crissy, noi ne-am luat congelator cu sertare, tocmai pt a fi aranjate pe caprarii, legumele cu legumele, pestele cu pestele, s.a.m.d.
E drept ca noi din prima ne-am orientat pt un congelator cu sertare, nefiind convinsi de cel tip lada (in asta bagi cat vrei, e drept ca incap muuulte, dar jos cum mai ajungi daca-l umpli? ca sa nu zic ca iti trebuie configurata si o harta pt aranjarea pachetelor).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

CRISSY, am un Zanussi cu sertare-5, e f incapator
alerg dupa vik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

neata fete dragi!

va pupam pe toate si va dorim o saptamana frumoasa si...fara cazaturi de delfinasi, ca vad ca taaaare s-au mai inmultit in ultimele zile

si eu vroiam sa va spun ca am mers aseara in Mamaia la plimbare si chiar i-am spus sotului - sa vezi ca ne intalnim cu Cristina, Vladut si Vasi - si chiar asa a fost!

Si acelasi sentiment l-am avut si eu, Crisule, ca esti o prietena draga, de o viata, pe care nu o vazusem demuuuuult! Abia astept sa ne intalnim saptamana asta sa stam un pic la povesti! I-am admirat carliontii superbi ai lui Vladut si l-am intrebat ce mai face, dar carliontatul era prea obosit pentru socializare la ora aceea, era in jur de 6 seara.

Paula, Ramona, bine ati revenit de la Sovata, asteptam poze!!!

Pupam dulce pe Raul sa-i treaca buzitele ranite!

Palomina, of, bine ca nu a patit nimic Antonito!

Bambo, sanatate la puiuti? Au mai trecut mucisorii?

Bumble, ce tepi? Stai ca nu am citit bine, ma duc sa recitesc.

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Bumble, pai si eu te sfatuiesc ca si Palomina in privinta tepilor! Eventual mergi la spital, ca ei au pensete sterilizate.
Ce sa mai zic si de degetelul prins la masca cazii...offff mi se strange inima de la degete prinse! Si eu l-am gasit o data pe Raducu cu degetelul prins in usa, plangand, stiu cum e!

I-ai pus gheata repede?

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!



Later Edit: ce desteapta si eu...de fapt poti steriliza penseta (sigur ai una) si acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
mai e?
Am avut o noapte cu treziri din ora in ora. Eu ma asteptam sa fie si mai rau!!! De unde au atatia mucisori nu inteleg.
Ii dau panadol si oscilo. Maine mergem la pediatru sa il asculte la plamani un pic.
Elena, Cristina, ce fain ca v-ati intalnit!! Stati aproape una de alta? Cristina cum e vremea?
Pozele de la Sovata. Ramo are mai multe...
Alina, fugiti la un dr cu spinii aia, sa nu se infecteze.

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

Poze mare-partea aII a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!

Bumblebee offf ma doare pe mine pupam sa treaca durerea de la degetel

Paula nu se vad pozele


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput