Oradea (cap. 59) - A venit primavara!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ai avut dreptate. Placa video e defecta si niste erori la HDD. Se formateaza si se reinstaleaza windowsul. Important e ca am reusit sa-mi salvez ultimele date, cu buna-vointa celui de la service. Pana joi sunt fara PC.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

Buna

ma gandeam sa va intreb si pe voi, mai ales ca eu stau de putin timp in Oradea si nu prea stiu scolile.
tocmai am aflat ca in luna noiembrie trebuie sa-mi inscriu copilul la scoala pentru la anu, cand incepe grupa pregatitoare....tot am sperat ca voi mai avea 1 an la dispozitie cu alegerea scolii dar se pare ca mi-au stricat planurile astia de la minister....

imi sugerati ceva scoli bune? habar nu am de nicio scoala...nu vreau scoala de fite(e destul ca am nimerit la gradinita intr-o grupa de fite) vreau sa fie aproape de centru(noi stam in centru) sau ar fi si mai bine daca ati putea sa-mi recomandati o anume invatatoare...
ca apoi sa-mi fac planul de bataie si sa vizitez....

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sc Oltea Doamna - o recomand cu caldura ca si institutie si cadre didactice. Este in centru - este o scoala curata si disciplinata exista reguli ce sunt respectate au o conducere mai severa dar corecta. Au portar si poarta deci nu intra oricine, oricand insa scoala este vizata de multi parinti datorita acestor conditii. Orele in clasele I-IV se tin doar de dimineata, toate clasele sunt renovate si la standarde.
Fiica-mea cea mare a fost acolo iar acum cea mica este tot acolo. Va trebui intradevar sa cam mergi sa rezervi un loc. Nu stiu pentru la anul sa iti dau o referinta anume.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Referinte pentru la anul pentru clasa pregatitoare intrebi?sincer cred ca nimeni nu-ti poate da un raspuns acum din simplul motiv ca doamnele invatatoare care sunt acum la clasele a patra vor lua la anul clasele intai. Nu exista inca metodologie...

Referitor la scoala votez cu ce a scris marius.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

multumesc de sugestii. Am mai primit cateva recomandari tot la acolo. Sper sa reusim sa-l inscriem acolo....se mai tine cont la inscrieri de zona unde stai? adica dca stai in zona ai prioritate daca e asa de vizata scoala asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu exista astfel de referinte.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

In sfarsit va scriu de pe PC-ul meu. Pana la urma doar placa video a fost defecta, dar HDD a trebuit formatat si reinstalat WXP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Banuiam eu

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Semnez si eu condica , urmeaza sa fiu operata in Londra pe 28 noiembrie sa ne revedem cu bine cu toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Oh.... tin pumnii!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput