Oradea (cap. 59) - A venit primavara!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

eu am descoperit de cand avem chestia aia de la rds :-) ca pe universal channel de la 19 la 20 e stargate atlantis :-) idem dimineata de la 7 la 8 si pe diva e anatomia lui grey de la 20-21 ... doar ca sunt lasata foarte rar sa ma uit.
nu vreti sa stiti cat ducktv am bagat eu :-))) :-)))

Marius, zi mi te rog voacea cui e Ioana pe Minimax ca asa de mult as vrea sa o recunosc cand ne uitam, dar nu reusesc :(((



_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pai depinde la care desen te uiti ca are multe personaje.
Am sa le enumar maine daca nu uit sa o intreb.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

imi plac asa: arthur - nr.1 pt mine, familia de dinozauri cu micutul Trex portocaliu, imi place Chuggington, aia cu submarinele, Angelina-balerina, testoasa Franklin, Alfred ariciul ii place mult Giuliei, mie mi mai place mult cea cu animalele si Willa :-)

cei mai tari insa raman Phineas si Ferb :-) nu ca a intrebat cineva :-)

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Vocea Ioanei e inconfundabila. O recunosc fara sa ma uit la personajele de pe Minimax, pe care sincer - nu le retin dupa nume.

"Curcubeule" - ramane cum am stabilit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Raspunsul Ioanei




In T-Rex Express sunt Lucia- pteranodonul turcoaz-
In Angelina balerina sunt Alice -prietena cea mai buna a Angelinei-
In Franklin sunt Herriet -surioara lui Franklin mai mica-
In Chuggington, unul dintre desenele mele preferate, sunt Wilson -trenul rosu -
Un alt desen preferat de-al meu este My Little Pony, aparut de max o luna, in care eu sunt Pinky Pie, un ponei foarte dragut, vorbaret si hiperactiv:)) figurinele din MLP se vānd acum la McDonald's , saptamāna asta e chiar poneiul meu!
In Arthur am doar roluri episodice, mai multe, dar nu mai stiu cum se numesc.
In Willa nu dublez si nici in Alfred.
Mai dublez in Hai Olli Hai unde o interpretez pe Beth, un submarin galben, tovarasa lui Olly.
Sunt Ruby, un dinozaur roz in desenul Land before time (nu stiu care e traducerea in romāna).
Dublez atāt in Babar, unde sunt Pom -fiul acestuia, cāt si in Babar si aventurile lui Badou, unde sunt zebra(nu mai tin minte cum o cheama)
In Marta vorbareata sunt Truman, un baietel negru.
In Will si Dewitt sunt Will.
In Thomas sunt ceva macara, Kevin, care īntotdeauna spune Da Sefu' in replicile sale.
Am dublat si in doua filme Barbie si anume:
Barbie in a mermaid tale: in care sunt Zuma, delfinul ce o ajuta
Barbie in a perfect Christmas: unde sunt Chelsea, surioara cea mai mica a lui Barbie.
Mai sunt o groaza de desene in care vorbesc dar nu mi le mai aduc acum aminte.


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

acum stiu vocea !!!
si am luat poneiul ieri :-)

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ce viscol e afara! Nu-mi vine a crede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

daca ati vedea ce e in Bors, imi fac mari griji cat timp ne ia sa ajungem in oras.

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Off topic:


Marius, sa-ti traiasca fata! Si sa-i dea Doamne Doamne tot norocul din lume! Din cauza desenelor Chuggington si in special a trenuletului Wilson, Dragos a inceput sa vb si sa-si descopere pasiunea pt trenulete. Avem in casa toata gama de jucarii Chuggington, seara la culcare vizioneaza mereu cate un episod (inregistrat insa pe dvd player), la noi este deja Chuggington-mania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

I-am spus Ioanei - e fericita ca poate sa-i faca pe altii fericiti.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput