Oradea (cap. 59) - A venit primavara!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

si noi asteptam primavaraaa

io recunosc ca m am bunicit si tricotez :-))) giulik e cu ale ei jocuri pe laptop , sela cu osul ei de piei, liniste si pace si zen :-))) asta facem noi serile :D

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Avatarul e super, dar noul nume e greu de retinut. Sa nu ma pui sa-l scriu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

am nevoie de o informatie: trebuie sa schimbam bicicleta copilului :-) dupa 4 ani de uzura, e cazul sa luam una mai serioasa asa :-)
aveti vreo recomandare de magazin ???
ma intereseaza calitatea si sa tina macar cat a tinut prima bitza :-)

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Se pare ca sfarsitul lunii ianuarie va fi cu ger. Ma gandesc foarte serios sa iau passiflorele de-afara, de pe sarma, ca sa nu le compromit acum, la final de ianuarie.
E prima data in care le tin atat de tarziu pe balconul deschis, de obicei le aduceam la caldurica in noiembrie.
Se mai suceste si vremea asta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

M-ai omorat cu noua denumire. Ce inseamna totusi?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ce-i multicolor si apare in avatar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am gasit - curcubeu

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Intrebare de baraj. Ati vazut pe undeva prin oras, transformator-convertor de la 220V la 110V?
Sau singura solutie e comanda www.digitalworld.ro/prod_Transformator-convertor-220V-110V-150W" target="_blank">online?
Si nici nu-mi dau seama din poza daca la ala mai trebuie si adaptor de priza. De aia as vrea sa il gasesc la un magazin, ca sa pot si intreba concret despre transformator. Adaptor am gasit www.travelkit.ro/fg/eshop/0/0/5/10-TravelKit-ro-Adaptor-Universal-TA016" target="_blank">aici.
Nu cumpar inca, dar ma gandesc, asa ca perspectiva...
Nu vreau sa fiu in criza de timp la o adica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

La Dioda in centru.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

fetelor, scuze ca ma amestec si eu pe aici , dar firma mea ar vrea sa angajeze un agent de vanzari din oradea si m-am gandit sa intreb si aici. stiti vreo persoana cu experienta care isi cauta loc de munca? as prefera sa angajam pe cineva cat de cat recomandat decat sa luam din ziar. daca stiti ceva sau vreti mai multe detalii ma puteti contacta pe PM. mersi

Mergi la inceput