Klorane

Klorane | Autor: gia_24_pl

Link direct la acest mesaj

Incerc sa "strang" si eu pareri despre samponul si balsamul Klorane cu chinina si vitamina B6. Este eficient?
Va multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Mai intai de toate " Bine ai venit!" pe DC !
Nu cumva samponul de care zici nu este pt. copii?
Daca este pt adulti, cred ca e mai potrivit sa postezi la "Femina intim".
La revedere si la cat mai multe mesaje!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladhana spune:

Sunt si pentru copii.Dar la ce sa fie eficient?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:

gia_24_pl daca te referi daca e eficient contra caderi parului DAAAAAAAAAA la mine a fost singura metoda care m-a ajutat contra caderii parului.
Eu il folosesc de 2 ani si nu pot spune ca nu-mi mai cade deloc dar nu ca inainte.Efectul samponului a inceput sa apara cam la 4 luni dupa ce am inceput sa-l folosesc.


Va pupici
Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Si eu am inceput sa-l folosesc de curand asa ca nu-ti pot spune daca este eficient, deocamdata inca imi cade, dar mi-am pus multe sperante in el pt. ca de cand am nascut (nu chiar, exagerez putin dar cam de cand avea bebelusul 3 luni) a inceput sa cada si pare sa nu se mai opreasca. O fi si de la alaptatul asta cu care nu mai termin, habar n-am!
In orice caz nu ma astept sa faca minuni ca pana la urma este doar un tratament local, care actioneaza cateva minute, iar la mine sunt cu siguranta cauze interne ale problemei, dar orice imbunatatire va fi binevenita.
Pana una alta pot sa-ti spun ca spala bine si lasa parul frumos dupa spalat.
Vladhana, din cate stiu eu Klorane pt. copii nu e cu chinina, asta e doar pt. oameni mari si este impotriva caderii parului.
Dana, ma bucur ca e eficient. Imi pare rau ca nu mi-a dat si mie prin minte sa-l folosesc mai demult.

Tomasa, fericita mamica a lui Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Eu am folosit samponul Klorene si impotriva caderii parului si impotriva matretii si ambele au fost eficiente. Dar, cum parul s-a obisnuit cu ele, le-am schimbat cu Vichy antimatreata. Dupa un timp voi folosi iar Klorene.

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput