Pestisori... pestisori...|71|

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dada,

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Iaca in sfarsit ceva miscare si prin apele noastre!
Alina, Dada hai, puneti biciul pe pestioaice sa se miste mai cu folos...

Carma cum te mai simti??

Alina stii tu vorba aia "daca-i musai, cu placere"..? Ei bine, asa rezist eu de aproape 2 ani departe de gongolinii mei...ca e musai.
Si mai e un lucru care ma ajuta sa rezist, si anume meseria mea pe care o ador. Daca nu as face ce imi place, as lua-o razna...dar asa merg inainte.

Dada tin pumnii sa iti gasesti si tu un job fain, asa pe placul tau!Sa nu disperi, stii ca ce e sa fie al tau e pus de-oparte. In toate.

Eu ce sa va mai zic...postez pe blog din cand in cand, cand am timp si cand am ceva de zis...
Mor de dorul copiiilor, parca acum mai rau ca niciodata......dar mai tb sa rezist, asa ca nu ma dau batuta nici in ruptul capului!
Si in rest mai intru si pe forum sa citesc cd apuc, acum mai des pe la umanitare fiindca una dintre mamicile aradence e bolnava (monica70) si vreau sa stiu cum ii e...
Si in ultimul timp sunt cu gandul doar la ea...:( crunt...

Sa aveti o zi frumoasa si racoroasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

stiu de Monica

ce meserie ai?Asistenta poate!?In Irak, Iran?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Da, asistenta medicala. La inceput am lucrat in Iraq, acum din mai sunt in Afghanistan....
Gasesti povesti si detalii pe blogul meu (e la semnatura linkul) daca ai nervi si chef si timp sa citesti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Pufy

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

La multi ani celor care astazi isi sarbatoresc ziua onomastica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

capitolul 72

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput