"Prichindei nazdravani 2008 (11)!"

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Neatza...


Si eu la cafea, Mariana...


Sunt p-aici, ca de obicei prinsa cu diverse. Fetelor, sa aveti spor in ce v-ati propus sa faceti pe ziua de azi. Hai ca de maine e weekend .

Mariana sorry daca n-am fost pe faza, dar cand ziceai ca e nunta?

Alina

Doinita foarte tare Teo cu explicatiile ei...


Mi-e foame. Vreau acasaaaa ...

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Am pierdut mesajul ! Cand sa-l trs. mi-a dat eroare .

So, Nyny, nu-i cu suparare... Dupa cum am spus nu va fi nunta, va fi doar o petrecareala cu cativa invitati. Ziua o sa o stabilim maine.

Vrei din pachetelul meu? Azi mi-am facut de cap . Snitel cu cartofi prajiti si desert gogoasa pudrata cu zahar. E prima data cand mananc desertul fara sa am mustrari de constiinta .

Nu poti sa tragi o fuga pana acasa ? Sau sa trimiti pe cineva sa-ti cumpere ?

Sa ai o zi buna in continuare !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Mariana asta am retinut de la inceput ca va fi ceva restrans, doar voi si parintii lor parca, dar credeam ca ati hotarat si ziua.


Sa-ti fie de bine pranzul. Eu nu imi mai iau nimic, intr-o ora cred ca sunt acasa. Nici nu stiu ce o fi pregatit mamaia... orice ar fi rad tot ca sunt lesinata.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Fetelor, m-am hotarat ce meniuri fac in we . Ardei umpluti cu carne tocata pork-vita pentru omu', vita pt. mine si rosii umplute cu carne tocata de pasare pt. Biculina. Si deasemenea pentru cupil nelispsita ciorbitza. Desert cozonac gustos made by Carrefour .

Am uitat sa va pove de cresa. In grupa corcodushei si-au facut aparitia inca 5 prichindei . Ieri erau prezenti 26 de pici care mai de care mai nazbatiosi. Biata asistenta nu va mai spun ca era alba la fata, pai pe mine ma apuca cu una dapai ea cu atatia pezevenchi .

Alina, ai terminat treaba? Cand ai rezultatele de la analize?



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Mariana asta am retinut de la inceput ca va fi ceva restrans, doar voi si parintii lor parca, dar credeam ca ati hotarat si ziua.


Sa-ti fie de bine pranzul. Eu nu imi mai iau nimic, intr-o ora cred ca sunt acasa. Nici nu stiu ce o fi pregatit mamaia... orice ar fi rad tot ca sunt lesinata.

Mamica fericita de Mara si de David



Hai ca mai e putin . Sa ai pofta la tot ce a pregatit "maia" !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, ai PM!



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana ai PM
Inca nu am terminat treaba ca astia de la Enel iar ne-au oprit lumina 2 ore si mi-am taiat si eu unghiile si m-am spalat si acum dau drumul la masina,ma apuk sa dau cu aspiratorul,ca restu le-am facut cat a fost luat curentu.
Analizele vor iesi saptamana viitoare sa speram ca va fi totul bine ca daca imi da singulair eu il voi refuza ca a fost un subiect pe forum si dupa ce am citit ce efecte adverse are mi s-a ridicat paru in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana ai PM
Inca nu am terminat treaba ca astia de la Enel iar ne-au oprit lumina 2 ore si mi-am taiat si eu unghiile si m-am spalat si acum dau drumul la masina,ma apuk sa dau cu aspiratorul,ca restu le-am facut cat a fost luat curentu.
Analizele vor iesi saptamana viitoare sa speram ca va fi totul bine ca daca imi da singulair eu il voi refuza ca a fost un subiect pe forum si dupa ce am citit ce efecte adverse are mi s-a ridicat paru in cap.

http://alinahandmade.blogspot.com/



Incet, incet le termini .
sa iasa analizele bune!

Ai si tu PM !

Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

marina ai PM.
Am o lene de ma doare m-am saturat de atatea treburi casnice ,cred k le voi mai lasa mai usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Pfui ce plictiseala...deci sa trecem in revista co-locatarii .

Nyny, e acasa si savureaza mancarurile mamaiei, Doinita e la capitala, Tatiana e in Moldova (mami nu v-ati intors din plimbareala?), Magdalena parca spunea ca pleaca la mare cu Yari si apai io si cu Alina ce mai intram si iesim . Bine ca nu sunt singura...

Alina, lasa treburile mai incet. Dar vezi cum faci ca-ti vin neamurile in control . Apropo, ai PM.



Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput