Mamici si copii din Arges (3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Bilutza ati mai facut vaccinul?
sa treaca repede. Palatul copiilor e cel din Trivale?
La noi nu prea ar avea cine sa o duca nicaieri, da poate daca mai reusim prin octombrie-noiembrie sa o inscriem la ceva se poate ocupa tati. Daca nu la primavara e musai sa cautam ceva.


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

ralu mama da tu unde lucrezi..ca eu ziceam ca la noi e ca la puscarie....
As merge si eu la Palatul copiilor dar cred ca ei la 17 termina programul...si Codrin la 17 iese de la scoala.

Noi gradinita o incepem pe 1 oct..sper...Mirela parca ai vrut sa aduci copii la gradi nr 1..te-ai razgandit?
Anka in iarna mergeti la pationar o data de 2 ori pe sapt..si asta e miscarea.

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Anca, pai au trecut de multicel zilele noastre, cadoul a fost intarziat..cred ca m-ai urat atunci, in aprilie, cand 'm-am aniversat'. La dansuri cred ca-i place mandrei, merge si maine iar. Platim 60/luna, de 2 ori pe saptamana.

Lorellay, nu e puscarie unde lucrez eu. Nu prea stiu eu momentan ce am voie si ce nu, am doar o saptamana de lucru. Acum sunt in self training, si-ti dai seama ca nu pot sa bazdacan pe net, cand se presupune ca invat. Bine, nici colegii mei nu par sa stea aiurea pe net.

Bilutza, ma intereseaza si pe mine pictura pentru Riana. Poti, te rog, sa spui mai multe, despre program, profesor, etc?

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata si o zi frumoasa va doresc.
Sorana singura pe patinuar mi-ar fi teama (desi cu rolele se descurca) ca eu tupeu nu am, da ai mare dreptate cu miscarea astfel.
Gata raceala? Mirela a lasat copiii unde erau.
Ralu asa e da cu cadoul asta la juma' de am si la cat de ametita sunt eu.
Nu costa mult dansurile si daca fetei ii plac.


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

hello..
La Multi Ani Mariilor care sunteti pe aici...si care aveti Marii...
Eu inca rcita..am nasul rosu..ma ustura..stau cu gura cascata ca nu pot sa respir...Abea vorbesc...mor pe baricade ca azi termin la 19.
Noi papam azi prajitura..facuta de mine aseara, bombonele..suc.SUntem 3 in birou..toate MArii!


CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

La nmulti ani cu sanatate si noroc Mariutelor noastre!
Sorana da si mie o praji ca mi-e pofta
Insanatosire grabnica


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

neatza....eu tot racita...si cica si copiii.sai vad deseara can vin acasa....offf.Luni incepe scoala..am mari mari emotii.
Voi ce faceti in week-end?
Noi stam in casa toti.

CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

V-am salutat, v-am pupat, am plecatttttttttttt

Weekend reusit tuturor.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Salutare tuturor..cam ocupata lumea.

Ne-am intors duminica seara de la munte, a fost ok, doar ca pe final s-au intamplat niste chestii mai ciudatele. S-a rezolvat pana la urma, dar....Azi am avut zi de cacao la serviciu, am fost acuzata de ceva ce n-am facut...gust amar, oricum trebuie sa am grija cand mai spun glume, sau mai bine nu mai spun deloc. Asta ca sa-mi taie elanul cu care am inceput. Maine e marti 13, deci mare grija, nu ca as fi tare superstitioasa. Sunt cam blue, dar imi revin eu.

O saptamana usoara tuturor.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

buna fetelor! m-am intors de la mare cu bine si extrem de bronzata!!! am venit la serv de ieri, dar nu am avut timp sa intru si sa scriu. a fost ff frumos, camera un pic cam mica tinand cont ca noi am avut si o saltea gonflabila pe care sa dormim, asa ca nu prea mai era spatiu sa te misti prin camera. abia aveai loc sa treci spre baie sau balcon, insa tinand cont ca nu prea am stat in camera mai deloc nu am simtit disconfortul. dimin dupa ce mancam si beam cafeaua ne ducem la plaja de unde nu mai plecam decat dupa ce apunea soarele. vremea a fost super super super, cred ca si daca mi-as fi programat din timp sejurul asta nu as fi nimerit asa o vreme frumoasa!!! si apa f buna, insa eu nu am abuzat de ea tinad cont de sensibilitatea si problemele mele.
pana la urma bine ca a venit si soacra cu noi ca o bagam pe ea la "inaintare" sa meraga la balaceala cu rares cand nu aveam noi chef. soacra a stat la o nepoata de-a ei care are 3 copii, parca v-am zis. in fiecare dimin o aducea verisoara impreuna cu copii si ii lasa cu noi si cu soacra pana seara cand ii duceam noi acasa (inclusiv pe bebelus). copii au fost innebuniti dupa plaja si nisip, rares ar fi stat numai in apa ba cu barca, ba cu pluta, ba sa arunce cu namol etc. mai ales ca erau si fete verisoarei la fel de innebunite de apa... rebeca isi facea mai mult de lucru pe plaja cu jucarioarele de nisip, cu crema de plaja, cu bebelusul verisoarei de 8 luni. era innebunita dupa el sa il ia in brate, sa ma ajute sa ii dam sa manance diverse piureuri sau lapticul, ori biscuiti si pufuleti. ne-am plimbat cu gondola, s-au dat in carusel si masinute, am mancat shaorma si kebab, gogosi cu ciocolata sau fructe de padure, porumb fiert si inghetata... tot tacamul de litoral, ce mai! mai aveam sa mergem la aqua magic si chiar le fac eam pe toate, dar am zis ca sunt inca mici si nu pot experimenta prea multe la varsta lor. am fi platit intrarea degeaba, nici noi nu am fi putut sa ne dam in topogane mari, nici ei.

Mergi la inceput