adoptie 2011

adoptie 2011 | Autor: bendis067

Link direct la acest mesaj

Bine ca v-am gasit, va multumesc ca existati, sa va traiasca puiutii pt cine ii are si bafta pt cine isi doreste si ii asteapta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Bine ai venit in comunitatea DC bendis! Asteptam sa ne povestesti mai multe despre tine



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bendis067 spune:

Multumesc frumos de intampinare! V-am gasit cautand date referitoare la adoptie. Mi-am completat si eu dosarul ca sa il depun saptamana aceasta la dpc in vederea obtinerii atestatului si am citit cam tot ceea ce s-a scris, pt unele mamici m-am bucurat,pentru altele m-am ingrozit, poate si in ideea de ce ma asteapta si pe mine, eu oare cat o sa astept pana voi gasi un bebe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Bine ai venit si drum cit mai scurt pina la intilnirea cu copilasul tau.Cit ai de asteptat numai Dumnezeu stie ,cu siguranta o sa ti se indeplineasca dorinta si asta este cel mai important.
Succes !

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliamihai spune:

buna fetelor!
am tot citit de cativa ani stirile despre adoptie,dupa 4 ani de incercari de a face un bebelus.
Am asteptat si cu dosarul de adoptie....am luat de doua ori atestatul si ...saptamana trecuta a sosit vestea cea mare!!!!
Vom avea o fetita scumpa de 1 an si 7 luni!!!o printesa!
acum cei de la DP au bagat dosarul in instanta si asteptam mult doritul termen pentru a ne lua fetita acasa.




Te rog sa scoti linkul comercial de la semnatura

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

felicitari iuliamihai

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

Felicitari iulia! Minunate vesti!Sa va bucurati de minunea din viata voastra , sa fie sanatoasa, norocoasa este deja ! Abia astept sa mi se intample si mie...

Mergi la inceput