Prietene la bine si la greu -133-Hai Laura!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Bun venit pe lume bebe de Laurici, sa fii sanatos si sa le luminezi viata parintilor alaturi de surioara ta.
Laura sa va traiasca baietzelul, care este un dolofan, si tie refacere rapida


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Felicitari, Licurici!!!! Bun venit pe lume,fratior al Amaliei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

felicitari Licu! refacere grabnica si bebe sanatos!
ce nume au ales? Radu?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Felicitari Licurici!!! Recuperare usoara! Bine ai venit pe lume pui mic, sa fii sanatos si sa le aduci numai bucurii parintilor tai!


Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009) si 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza, cica sa fac si eu galerie,

Laura sa va traiasca puiul, recuperae rapida.

Magda, drum bun, sa veniti cu vesti bune

Ma bag si eu la parc miercuri, nu ratez moldovencele clar, si nici bucurestencele ratacite

Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 23+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
neatza, cica sa fac si eu galerie, Laura sa va traiasca puiul, recuperae rapida. Magda, drum bun, sa veniti cu vesti bune Ma bag si eu la parc miercuri, nu ratez moldovencele clar, si nici bucurestencele ratacite Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei(8 nov '09) si 23+cu


tare ma bucur ca vad si eu burtica de Cezar. Ai multi , de la bucurestencele ratacite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

LICU SI BEBE CU NUME RASUCIT DEOCAMDATA pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:



BUN VENIT PE LUME, BEBE MIC DE LICURICI!!!!



Licu, refacere rapida, multa sanatate si un bebe cuminte si mancacios iti doresc!
Abia astept si eu sa vad ce nume i-au pus.


Noi am ajuns acum de la dermatolog. Ne-a spus ca in nici un caz nu e stafilococ dupa cum arata; ca s-ar fi manifestat cu totul altfel daca era stafilococ. Eu am tot insistat sa ne ia proba pt laborator, insa mi-a zis ca se ia din varful unui cosulet din ala, ori acum chiar nu avea de unde lua, pt ca Teodorei i s-au cam uscat toate si nu mai au varf alb.
Slava Domnului ca nu e stafilococul ala nenorocit de care mi-a fost atat de teama. La fel ca la Ava, mi-au spus ca e de la hormonii mei, acneea nou-nascutului care s-a manifestat mai exploziv la ea (nu doar pe fatza).

fetele ca ma striga o fomista







Mami de Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Licu refacere rapida si sa veniti repede acasa si tu si bebe sanatosi si papaciosi


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 31+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Ramonik zicea Laura ca vor sa-i puna Ioan, pt ca azi e sarbatoare mare , deci Dragos Ioan sau Stefan Ioan...nu am apucat sa vb cu ea decat 2 minute la tel, era inca sub efectul anesteziei, dar o cam durea capul...plus ca eu sunt cam lesinata azi, mi-e rau de mor si n-am fost in stare sa vb prea coerent la tel

Raluci abia astept sa va vad

Andre ai ceva sa ne spui? te-am suparat cu ceva? parca eram "prietene la bine si la greu" ... ce s-a intamplat cu tine? hai, rupe tacerea


Mergi la inceput