Nasterea la Arcadia - Iasi (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Unde e mesajul de la Gaburica29?, k eu nu il vad


Lena - 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Gata, am gasit .

Bine ai venit Gaburica29 !!!

Sa scrii repede 10 mesaje ca sa treci de moderare si sa te vedem in timp real.


Lena - 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

BAM 98 SI LALIC felicitari sa va traiasca bebeii !!! recuperare rapida si laptic din belsug !!!
GABURICA 29 bine ai venit ,eu "votez" cu d-na dr CACICOVSCHI!
Cred ca la rand este CLAUMARCOCI ,apoi urmez eu cu LISA AM EMOTII !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

Fetelor de unde v-ati luat centuri post-natale ,am vazut azi la Sensi Blue 2 modele ,una era cu scai -90 ron si una dintr-o bucata care se trage asa ca o fusta mini- 50 ron . Unde sa mai caut?
si inca ceva ,pe voi va dor incheieturile de la maini ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa27 spune:

Iulia, eu nu am treaba cu incheiturile la maini, in schimb din ce in ce mai des simt ca nu am aer. In special noapte. Tot noaptea ma mananca pielea de imi vine sa ma urc pe pereti... Sper sa treaca. Cam astea sunt simptomele pe care le am acum...Vom vedea mai tarziu.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_iulia

Fetelor de unde v-ati luat centuri post-natale ,am vazut azi la Sensi Blue 2 modele ,una era cu scai -90 ron si una dintr-o bucata care se trage asa ca o fusta mini- 50 ron . Unde sa mai caut?
si inca ceva ,pe voi va dor incheieturile de la maini ?

PRIN INCHEIETURILE DE LA MAINI INTELEGI CELE DE LA DEGETE? E o situatie comuna in sarcina care se numeste tunelul carpian . Gasesti pe net date despre. Vestea buna e ca trece la scur timp dupa nastere... restul........


Mami fericita de Mihnea (14.11.2009 ) acum 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bam98 spune:

Dragele mele, va multumesc din suflet pentru gandurile frumoase

Felicitari Lalic! Cu siguranta, esti in culmea fericirii alaturi de Maria Sofia. Sa va traiasca...pupici!

Imi puteti recomanda un medic care apartine de circa din Pacurari. Am nevoie de trimitere pentru consultul gratuit la Arcadia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_iulia

BAM 98 SI LALIC felicitari sa va traiasca bebeii !!! recuperare rapida si laptic din belsug !!!
GABURICA 29 bine ai venit ,eu "votez" cu d-na dr CACICOVSCHI!
Cred ca la rand este CLAUMARCOCI ,apoi urmez eu cu LISA AM EMOTII !!!


Da eu urmez deja incep sa am emotii.
Eu din sensiblu am luat pe aia de 90, am dat peste o tipa bine informata mi-a prezenat caracteristicile la amandoua, mi le-a desfacut, chiar si le-a pus in juril taliei si m-a lasat sa aleg.Acum imi pare rau, ca am auzit ca sunt f bune cele din arcadia, tot de la fetele de pe forum,dar e 126.
Pe mine ma dor degetele de la maini, in special dimineatza cand ma trazesc, parca am crenvusti,nu mai zic de piciore umflate

-
Claudia 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia33 spune:

Gaburica, bine ai venit printre mamicile si burticile Arcadia
Cum de dr ginecolog de la Piatra ti-a recomandat sa nasti la Bacau? :)ca si celelalte fete iti recomand Arcadia dar si Dr Cacicovschi care intr-adevar e f f ocupata in ultimul timp.Daca vrei sa nasti mai aproape si anume la Bacau poate se deschide intre timp si spitalul Arcadia de acolo :)
Iulia, centura mi-am luat de la Sana cu scai am dat 45 ron dar am purtat-o ff putin in ciuda faptului ca imi propusesem sa port cel putin 2 luni...intr-adevar cea de la Arcadia e cea mai ok din cate am incercat eu pe la farmacii dar e cam scumpa si daca nu o porti... nu se merita

Sofia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

BUNA DIMI !! IONELA ai mai scris tu intradevar acum cateva pagini in urma despre tunelul carpian ,la inceput m-au durut degetele dar acum de vreo saptamana ma dor si degetele si incheieturile de la maini,sper sa treaca dupa nastere.
BAM 98 cum adica trebuie trimitere si pt consultul gratuit ,acela de 2 saptamani ? S-au cam smecherit astia de la Arcadia .Adica trebuie sa inscriu copilul la un medic de familie sau la un medic pediatru in astea 2 sapt ? Si banuiesc ca daca nu ai B T platersti consultul sau cam asa ceva ,deci nu e tocmai gratuit
CAMELIA de ce nu ai mai purtat burtiera ,?Te enerva ,ca am auzit ca e destul de dificil de suportat sau ti-a ramas mare ?
35+ANDREI

Mergi la inceput