Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Seara buna, fetelor!

Cristina cum se mai simte Roxi? Sper ca e mai bine!

Edi s-a trezit azi dimineata la 6.30, a sarit in mijlocul camerei ca el merge la gradinita.Fericire maxima pe el.

Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Flori Roxy este un pic mai bine. Nu a mai facut temperatura dar tot cu muci si cu vocea din galeata. Sper sa ii treaca si sa poata sa mearga la scoala de saptamana viitoare.

Ma bucur mult ca Edi este asa fericit ca se duce la gradi. Ti-am spus ca se va invata.

Getik nu mi zici nimic mama? Sper ca esti bine tu si Ari.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Neata!

Ieri m-am blindat cu ...martisoare. Am terminat cumparaturile pt martisor. Sunt curioasa daca Edi o sa dea martisoare fetitelor de la el din grupa sau o sa vina cu ele acasa pe motiv ca sunt ale lui.
Nu stiu daca v-am povestit. In prima zi de gradi am venit cu florile luate pt educatoare inapoi acasa. Edi s-a tavalit pe jos ca sunt ale lui.Nu vreti sa stiti cum m-am simtit. Uite florile, nu sunt florile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Noi suntem un picut mai bine dar tot tahaim de nu se poate.

Flori ai fost tare simpatica. Cred ca trebuie sa-i fie clar ca nu sunt ale lui ci ale celor pentru care le-ai cumparat. Poate ca daca ii explici asta va intelege. Poate chiar spune-i ca persoanele ti-au dat bani sa le cumperi x lucruri. Zic si eu ...Nu stiu.

Eu nu mai tin minte de cand nu am mai primit un martisor...Asta este...

Getik nu mai zice nimic. A ramas tot inzapezita.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Vad ca toata lumea este blocata pe cate undeva.

La mine nimic deosebit decat ca diseara ma duc la o colega in vizita si abia astept sa ies din casa.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

La noi este o vreme mizerabila. Nici nu ploua, nici nu sta...Maine merg la Liverpool si sper sa se mai lumineze...Speranta moare ultima.

Roxy este mai bine si speram ca luni va merge la scoala.

Va pupic si sa aveti un weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hi,

Remember me?

Stiu...a trecut mult fara sa dau pe aici...
Joburile...am scapat de ele...O sa imi iau in serios doar jobul de mamica...si ne mutam la Londra...:( sau :)
A primit sotul si o oferta de lucru in US...dar luni va primi si in UK si o sa mergem aici...sa fim mai aproape de casa :(
Am emotii...

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Capitolul 14

Mergi la inceput