Targoviste (13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

poze cu ary https://picasaweb.google.com/102347085797853723665/November292011?authkey=Gv1sRgCKPcrdaB94rSdw#


va fac cinste cu tot ce va doreste sufletelul calda,

getik mami de mica aricica 29.12.2009
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156087" target="_blank">povestea unui aricy http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com" target="_blank">bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor,

Getik mama ce cinste si eu m-am indeletnicit si am servit din toate.
Am vazut si pozicile tale. Doamne ce mare s-a facut fetita ta si este o frumoasa. Seamana cu amdoi. Nu am vazut asa ceva.

Flori te asteptam cu vestile bune si bine inteles cu cinstea din dotare LOL.

Eu ce sa va zic sala, servici, acasa nu prea mare branza.

Va pupic si sa aveti o zi super-super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:


Buna fetelor, la Targoviste avem parte de zile SUPERBE, numai bune de plimbare. Sunt de acord cu voi, parca nu se mai termina treaba asta. Eu una las totul balta si ies cu copiii in parc.

Cristina asa e, Mihaela n-a mai intrat, cred ca are mult de lucru si fuge intre scoala si gradi. Asta-i viata! O pupam si o poftim pe aici :)
Flori, Getik sper ca aveti copiii bine, e aproape gata satul Mosului de pe platou, trebuie sa fie bine sa putem iesi seara pe la brad :)

Cristina ma bucur ca reusesti sa scapi de munca si sa te relaxezi in we, eu nu prea reusesc. De sarbatori vine Roxi pe la tine sau vii tu in tara? Ii urez la multi ani si sa fie fericita, sa aiba viata presarata cu mii de bucurii.

LA MULTI ANI si celor care mai intra pe aici, Andrei sau Andree !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura XXX spune:


P>S> PUNETI SI VOI REDUCERI DE PRIN TARGOVISTE DACA AVETI PONTURI BUNE, AM SA PUN SI EU DACA GASESC OFERTE !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

dragelor tratatia de azidimineata a fost oferita cu ocazia zilei mele de nastere azi implinesc 27 de ani oau ce batrana sunt.

laura stiu ca este aproape gata oraselu chiar aseara vb cu sotu ca nu asta au inceput m-ai devreme cu aranjatu, poate ne intalnim pe platou intr-o seara.

cristina multumesc de aprecieri la adresa picei care da a crescut de nici eu nu realizez cand a trecut timpu

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Getik mama La multi ani sa ti se implineasca toate dorintele si sa ai parte de bucurii si sanatate. Scuza-ma ca sunt asa cu capul in nori dar am crezut ca suntem in 28 LOL.

Laura bine ai reveniy. Eu vin acasa pe 21 noaptea asa ca o sa am parte de sarbatori romanesti anul asta si abia astept sa merg la colind cu Roxy.

O pup si eu pe Mihaela. Poate reusim sa ne strangem toate la un ceai la Targoviste intre 22 dec si 3 ian.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

cristina stai linistita si eu as vrea sa ne intalnim in oras

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Azi fac cinste ca e sfantul Andrei si Roxi a mea este si Andreea asa ca tot ce va doriti voi este servit.

Sa urez si celorlalti Andrei si Andree la multi ani cu sanatete, bucurii si impliniri.

Eu prea mare branza de raportat nu am ca fac acelasi lucru in fiecare zi LOL.

Getik pai hai sa o planuim si poate vine si Flori si celelalte fete.

Va pupic si o zi superba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

cristina sa iti creasca fata mare sa fie sanatoasa si sa aibe parte de tot binele din lume

pai hai sa o planuim

getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!

La multi ani Romania!

Multumesc frumos Getik de urari. Si voua va doresc la fel.

Flori, mama, unde ai disparut? Noi vrem sa o punem de o intalneala. Hai intra si tu sa ne punem de acord.

La mine ce sa spun: am inceput tare ziua stand vrea 3 sferturi de ora pe langa o usa care nu se deschidea. Acum sa vedem de ce ne apucam.

Va pupic si o zi superba.

Mergi la inceput