Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***338***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si acum hello !!!

Dau si eu ceva de baut pt ca azi e si ziua mamei mele si a mamei lui Monnvas !!
Asa ca sa ne traiasca mamele, sa fie sanatoase si alaturi de noi multi multi ani !!



Olga, am admirat si pozele astea, ce sa mai spun, noroc ca m=am maritat deja !! ai fost absolut bestiala , ca de obicei !!


Noi azi am bantuit pe plan local, maine avem ceva deplasari in program iar seara o sarbatorim pe mama in familie, azi s-a sarbatorit cu prietenii !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am admirat in sfarsit si eu pozele din Bucovina ale echipei Pisik - Denisamada si ma declar super incantata de tot : peisaje de vis,atmosfera relaxata si de vacanta, participantii toti zambitori si bine dispusi, ca sa nu mai zic de fete una mai trendy ca alta, ce mai, va invidiez !! la anu' nu mai scapati de noi !!
Multi

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Urez de acum (pe aceasta cale) LA MULTI ANI Mariilor, deoarece plecam la tara 2 zile.


PETRECERE FRUMOASA SI LA MULTI ANI



Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Novus multumesc si la multi ani cu intarziere mamei tale si mamei Monicai.


Pentru azi las si


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

'mneata!

Dodo, multumesc pentru cafea

Mi-e somn si mi-e lene dar tre' sa ma mobilizez sa iesim afara ca e soare!

Ieri am fost la padure; a fost fain dar pe Ian l-a muscat ceva; noi am crezut ca era capusa (n-am mai vazut never everu una ); ne-am dus la Urgente; tantile de acolo au spus sa stam linistiti ca nu e capusa pentru ca, de ar fi fost, n-am fi putut sa o scoatem noi singuri

Azi habar nu am ce facem; dimi mergem la cafea, apoi nani, apoi...nu stiu! Eu sigur as vrea sa dorm

Las si eu niste mure

***

Novus, Monn sa va bucurati muuuuuuuuulti ani de mamele voastre!



Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata

Ai mei inca dorm caci David a avut ieri somnul de pranz intre 7 si 9, asa ca ne-am culcat pe la 2 si ceva...Am avut si musafiri si am avut si noi sarbatoriti. Verisoara mea a nascut 2 fete, in aceeasi zi, dar in ani diferiti si cum nu sunt din tara, dar s-au nimerit prin preajma, le-am dat noi un mic party.

La multi ani cu intarziere si pentru minunatele mamici de Novus (Omi) si Moonvass!!! Sa fie sanatoase!!!

Multumesc tare mult de aprecieri. Mi-au prins bine in perioada aceasta cand nu prea imi place de mine

Ina cum este Ian, il doare, s-a imflamat locul de unde a fost muscat? Sau mai mult v-ati speriat de v-ati dus la urgenta?

Olga, mamica lui David iepurasul si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ina nu stiu ce faci tu astazi, dar eu ma duc in piata sa iau mure

Olga, mamica lui David iepurasul si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

"La Multi Ani" mami de Novus si mami de Monnvas, sa va bucurati caaaat mai mult de minunatiile de nepoti, cei de acum...viitorii...
Ieri a avut o zi duracelliana Sophiphi, a dat trezirea la 8 si stingerea...la 22.15...io nu stiu cum a rezistat atata pe baricada, da' nu maraita, nu obosita...pur si simplu in verva!!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Baietii mei au plecat la Dechatlon sa mai cumpere una alta caci maine plecam cu cortul Abia astept, n-am fost niciodata Nu am emotii, caci a fost Cristi de sute de ori, de cand era mic copil. David cred ca o sa fie tare incantat caci mergem intr-o zona unde se si pescuieste, iar el toata ziua pescuieste prin casa Abia astept

Olga, mamica lui David iepurasul si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Noi suntem tot intr-o petrecere! Ne-am petrecarit si ieri, ne petrecarim si azi ... si cred ca maine ne facem de petrecanie.

So... salutari de la Targoviste! Hac!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput