Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***337***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Va rog frumos parola de la picassa.

Si pt cine stie toate parolele va rog frumos sa le treaca intr/un mesaj pe contul comun.

MUltumesc.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Floricule, eu n-o stiu.

Gina, merci de PM, tocmai l-am citit si mi-e de mare folos. Iti trimit si eu unul, de indata ce-mi da putin ragaz piciul. mai hai cu ceva noutati, ca ne este dor de tine!


Pisiiiiiik! Nicio impresie din vacanta, niciun gand pentru noi, cat de mic?!

Olga, pe tine te iert, ca esti cu bb2 la purtator si lenea se accepta, dar tot as vrea sa mai apari prin peisaj!

Doamna matza frantuzeasca, adica Chatonel, cand plecati spre Romania?

Kea, sper ca esti bine!( sa stii ca mereu ma gandesc la tine). Bebe, stai cuminte in burta la mami, ca mai ai de crescut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata in amiaza mare

Maaaa, ce limbarita aveti Io nu ma mai bag in seama ca nu-s in stare sa spun altceva decit "vreau in vacanta"... drept urmare am fost la medic si am luat un medical de trei zile, ca tot ma duare gitul, e cam intepenit si acum stau in pat si visez la vacanta

Deci, Anaan, in vacanta sint deja, da de plecat plec pe 23/08.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

In sfirsit cineva care pleaca in vacanta DUPA noi

Este a doua zi la rind cind Ilinca nu doarme la prinz, ceea ce ma scoate din sarite.
Io cred ca ma fac mama de-aia care o culca cu forta la prinz, in camera ei, in patul ei, un ceas jumate, treaba ei ce face acolo. Imi vine sa ma urc pe pereti de nervi, pt ca seara air tre sa intru in casa mai devreme decit gainile in cotet, ca nu mai am cu cine ma intelege, in loc sa stau sa beau si eu o bere la terasa ca omul....




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

A propos de bere, mi-a luat Pisi din Ungaria bere de cirese Kriek, e super buna asa ca seara dupa ce se culca printesa stam la o bere pe terasa noastra , pacat ca mi se termina stocul si prin Deva nu gasesc

Chatonel, vacanta placuta sa aveti !! abia astept sa va vedem !!



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Este a doua zi la rind cind Ilinca nu doarme la prinz, ceea ce ma scoate din sarite.
Io cred ca ma fac mama de-aia care o culca cu forta la prinz, in camera ei, in patul ei, un ceas jumate, treaba ei ce face acolo. Imi vine sa ma urc pe pereti de nervi, pt ca seara air tre sa intru in casa mai devreme decit gainile in cotet, ca nu mai am cu cine ma intelege, in loc sa stau sa beau si eu o bere la terasa ca omul....




http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


La noi asta cu terasa se materializeaza doar daca e in preajma si un loc de joaca unde sa se desfasoare si Ada, altfel poate sta la masa maxim 15 minute cat mananca o punga de pufuleti si apoi incepe, mami acum ce facem ??!!
Si chiar o inteleg si nu am pretentia sa stea la masa sa asculte discutiile noastre asa ca la Moeciu trebuie musai sa nu uitati interfoanele pt a putea sta la beri linistite

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pisigri:

1. Daca nu faci CEVA pentru ca "inteligenta" si "empatica" si "dragutza" de Alex_andra sa nu mai intre peste tine, o string de git!!!

2. Noi mergemi in vacanta si DUPA Chatonel; e bine, asa? Nu stiu voi, dar eu NU MAI AM RABDAAAAAAAAAAAARE!!!


Vineri dimineata la 10, spiralati si pentru mine, va rog.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pisigri:

1. Daca nu faci CEVA pentru ca "inteligenta" si "empatica" si "dragutza" de Alex_andra sa nu mai intre peste tine, o string de git!!!

2. Noi mergemi in vacanta si DUPA Chatonel; e bine, asa? Nu stiu voi, dar eu NU MAI AM RABDAAAAAAAAAAAARE!!!


Vineri dimineata la 10, spiralati si pentru mine, va rog.

Gina lu' Ian

Mi-e dor...
La 2 ani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

In sfirsit cineva care pleaca in vacanta DUPA noi





http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


pai estem frumos, pisigri, sa rizi de necazul omului

novus, merci si io abia astept!! imi cara si mie cineva un interfon? ca io in nici un caz nu vin cu al meu din franta :)) desi... ma pusarati pe ginduri: fie-mea, de cind e despempersita, vrea la olita o data pe noapte, de multe ori cam la o ora dupa ce s-a culcat, cind noi sintem inca la beri ... cred ca mai simplu e sa ii pun o olita linga pat :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda
Noi mergemi in vacanta si DUPA Chatonel; e bine, asa? Nu stiu voi, dar eu NU MAI AM RABDAAAAAAAAAAAARE!!!


Vineri dimineata la 10, spiralati si pentru mine, va rog.


Noi am terminat cu concediile pe anul asta...

Spiralam! Spiralam!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput