Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Mihaela, drum bun maine si sa va intoarceti acasa cu maseluta rezolvata!!

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Mihaela am ajuns azi la banca,jumatate din ei sunt pt. cumparaturi in bazar si cealalta jumatate pt. Ionela. Sa aveti un drum bun!
Multa sanatate!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Catod,Mamaluiana.va multumesc f mult


Maine la 3 dupa amiaza am reusit sa ne programam la dentist ,la spitalul universitar de stomatologie.
Am niste emotii f mari, nici nu stiu cum voi mai trece si de asta mai ales ca pe 6 ,martea viitoare mergem si la oftalmologie si tare imi e frica de o alta operatie .

Va multumesc din sufletul ca suneti alaturi de noi , un buchet mare de ptr fiecare.


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna dimineata tuturor.

Confirm si eu 100 lei de la Nerantula
si 50 lei de la Mamaluiana

Pana acum avem in cont 790 lei.Multumim din suflet donatorilor.


Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:


Buna tuturor.

Acum cateva minute am venit si noi de la Bucuresti,de la dentist.
Am crezut ca ne va tine mai mult ,dar nu.Azi decat i-a drenat maseluta ca sa-i dea drumul la infectie si ne-a spus sa mergem saptamana viitoare ,intr-o dimineata la spitalul de stomatologie sa o vada medicii de acolo si sa ne programeze intr-o zi ptr internare,pentru ca va trebui sa-i scoata maseluta cariata si va trebui sa-i faca anestezie generala.

In rest Ionela e f bine,am crezut ca va plange rau azi la dentist,dar nu,a fost f cuminte.


Va pupam si va imbratisam cu mare,mare drag.





Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

bine ca ati ajuns cu bine. ma bucur ca a fost bine pana la urma, te-ai mai linistit si tu Mika

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Mihaela, si noi te imbratisam!!
un Ionelei pt. ca a fost cuminte si curajoasa.

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaluiana spune:

Buna, ma bucur ca Ionela a stat cuminte, cand nici nu te astepti i-ti fac asa o bucurie.pe Ionela
Multa sanatate!

http://anamaria-teodora.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:


Mihaela, a plecat si de la mine un martisor pt. Ionela sub forma de...laptic!!

iar pt. mama puternica si luptatoare un brat de virtuale!!

cu drag!!

_

mami si minunea Mihnea


_

"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Catod ,iti multumesc f mult!

Mamaluiana iti multumesc si tie f mult ptr vorbele frumoase


Va pupam si va imbratisam cu mare drag!




Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele



Mergi la inceput