**Buburuze de 2009 in actiune(20)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Sori el ma ajuta mereu in casa,cand eu fac curatenie,el tine pamatuful de praf,si sterge praful. Pe 1 septembrie o sa am 39 de saptamani si o zi-doua. Dar pe ce data esti nascuta? Ca nu te vad la tabel,sau am chiorat eu de somn?

Pentru Raisa
Lali de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
si 36+ cu Ioana Teodora
AMR 4 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lali fata,pai tu lasi baiatul la ora asta sa mature?sau asteapta vreo gagicuta maine dimineata la un biberon si trebuie sa fie ordine ?
sori a bucur ca e mai ok la voi.Vad ca nu se mai scarpina nici fii-mea,dar bubitele sunt tot acolo..cam multe vreau eu dupa doar 2 zile de tratament,nu?
lalai pe 11 e ziua sorinei

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Da asa-i,nu-s in tabel ca nu stiu cine a omis sa ma treaca, cand l-a trecut pe Razvan. Nu ai cum sa tii pana atunci ca ai depasi cu mult termenul Sunt in aceeasi zi cu Simina 11.09.1973
Oricum mai ai putin

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Fetele am pus cateva poze pe mail.
Cris acum am vazut pozele cu bubitele. Tot cam asa au fost si la noi, numai ca nu erau asa umflate. Acum nu se mai vad decat semne si ce ma bucura ca nu se mai scarpina.
Voi cum sunteti?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:


iaca am aparut
am fost plecati la Campulung...in mareeeee viteza si nu am apucat sa va anunt, scuze
deci suntem bine. noutati nu am decat ca inainte de a placa am depus actele de divort, acu astept sa vedem cand va fi primul termen. in restttttt, nic.
noapte buna si somn dulce

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neataaaaaaaaaaaa...
haideti la ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue

sori din viteza s-a omis sa te trecem.O sa vb cu lali de dimineata ca sa scriem ca eu nu mai stiu parola
ema bine ai revenit fata.Ce-mi face ginenele?
sori e un scump carliontatul tau

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata,
Intru si eu acum de dimineata ca nu stiu daca mai am timp mai tarziu.
Lali-ce putin mai ai!Cum stai cu pregatirile ptr bebita?Unde vei naste?Natural?
Cris-se impun reguli drastice ptr absente,a?Las ca-i bine!Ma bucur ca au mai trecut bubitele la Miru.Cu Picky ai mai vorbit?Cred ca au ajuns deja in tara!
Ema-vrem poze de la Campulung!Te-ai mai relaxat la munte?Te-ai mai linistit?Darius ce mai face?
Anna-ce ai hotarat?Te duci sambata la morfologie?Unde vroiati sa plecati la munte?
Clody-
Getik-ai rezolvat cu gazele?

Va pup pe toate!Ma apuc de treaba!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

neata fetele
cris danke pt ...

m simt urmarita ca as fi gravida in fiecare luna imi tremura chilotii, da luna asta mai rau ca in altele pt cam uitat o pilula..acu am impresia ca sinii sunt mai sensibili si parca am si dureri pe sub burta chiar daca ciclu tre sa imi vina abia intr-o saptamina jumate ar fi chiar culmea sa ramin fix acum cind am reinceput munca...

vam povestit ca la mine in firma se fac renovari...no azi a venit ceva grupa noua de muncitori..si is romani...rid ca proasta singura cind ii aud cum injura..incontinuu aud numa: "sa imi bag p**a! ce faci ba prostule?!!" etc etc..inca nu le-am tras atentia ca eu ii inteleg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

laurao cred ca te distrezi copios cu stilul romanesc conversational al "domnilor" .Hai fata,ca pentru o pilula uitata nu ramai gravida,ai luat-o in cel mai scurt timp nu?deci e ok
simina inca nu am vorbit cu picky,probabil o sa ma sune cand ajunge la c-ta,ca parca prima data se opreste cateva zile la Sibiu .Sopr la treaba

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Noi am plecat sambata la Pascani la soacramea si am ramas inca 3 zile la sora mea,la Tg Frumos! Mi-a prins bine iesirea. Azi venim, ca maine mergem cu David la vaccinul de 4 ani.
VENIM LA MARE! Pe 21 (sambata) cred ca ajungem si stam o saptamana. Tot la unchiumiu, ca altfel nu ne tine! Asa ca fetele care sunt disponibile! As vrea mult sa ma vad cu Cris si Miru,dar si cu noile prietene de aici!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput